Адрес: Мистецький центр "Шоколадний будинок", Київська НКГ Київ, вулиця Шовковична, 17/2

  Виставка «ПОРТРЕТ ВЛАДНОЇ ЛЮДИНИ»

  ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ АННИ КОСТРИЦЬКОЇ «ПОРТРЕТ ВЛАДНОЇ ЛЮДИНИ» ВІДКРИЄТЬСЯ У ШОКОЛАДНОМУ БУДИНКУ

  31-го січня о 18:30 в мистецькому центрі "Шоколадний будинок" буде презентовано новий проєкт молодої київської художниці Анни Кострицької «Портрет владної людини".

  Проєкт Анни – це серія портретів написаних за останній рік. Роботи на цій виставці — візуальна поезія потужного та радикального самовираження. Вони проявляють себе інтуїтивним вибором кольору, доречними акцентами та багатозначними, вартими тривалого дослідження тінями та подряпинами. 

  «Бути художницею означає шукати досконалості у змінах, споруджувати нові вівтарі та фундаменти, бачити наяву ще не здійснені картини. Це форма світосприйняття, це навмисне прямування у вир подій та гостре їх переживання. Це віра у те, що Всесвіт кармічний за своєю природою, і немає іншої правди, аніж те, що він завжди повертає тобі все — піднесеністю або будь-чим. Це емпатія та сильне відчуття людей, це крик, змішаний із надією, що твої історії почують. Це усвідомлена медитація та споглядання суті речей-у-собі» – говорить художниця.

  Анна Кострицька — молода українська художниця з Києва. Вона творить у стилі абстрактного експресіонізму, рішуче відносить себе до нового покоління митців і наразі працює над великою серією емоціональних портретів. Її роботи позначені чуттєвістю та силою виразу переживань. У техніці застосовує яскраві кольори та пастозні мазки, вміло вдається до створення рельєфних поверхонь та експериментує із текстурами своїх витворів.

  Кожен гість зможе поринути в атмосферу карнавалу та стати частиною імерсивного проєкту, отримавши свою особисту маску зроблену художницею, насолодитися музикальним супроводовом від  Nil Tarasov та неперевершеним інтер’єром Шоколадного будинку.

  Куратор виставки Анна Авєтова.

   


  Контакти для преси:

  [email protected]

  Tel:+380504221313

   

   

   

  Відкриття: 31 січня о 18.30

  Мистецький центр "Шоколадний будинок", Київська НКГ

  Київ, вулиця Шовковична, 17/2, 

  Вхід вільний

  Тривалість виставки: 31.01 – 02.02.2020

  Еще из раздела