19 июля

  #ВідчуйСпокій: презентація проекту Kamana х D.OLYA

  Нещодавно в просторі Kamana за підтримки бренду D.OLYA, відбулася довгоочікувана презентація #ВідчуйСпокій – першої частини проекту #Відчуй.

  Перебуваючи в постійному потоці життєвого кругообігу, ми часто шукаємо джерела енергії та позитивних емоцій. Парфумерний бутик Kamana і бренд D.OLYA презентували спільний проект #Відчуй. Його концепція заснована на важливих для всіх нас почуттях: спокій, впевненість, радість і любов.

  Під час спеціального перформансу організатори задіяли всі органи чуття гостей за допомогою спеціально створеного аромату, VR- технологіям, музиці, тактильним і смаковим відчуттям, для занурення у стан спокою.

  Для того, щоб у кожного гостя була можливість відтворити стан умиротворення і після заходу, у рамках проекту було розроблено особливі бокси #ВідчуйСпокій, а саме – шовкова хустка + аромат-дифузор для дому, які можливо придбати у бутику та на офіційному сайті kamana.ua.

  Шовк і аромат завжди гармонійно доповнюють одне одного - тактильно, візуально та відчутно. Унікальний принт і хустка розроблені художницею Ольгою Дворянською, засновницею бренду D. OLYA - відомого українського виробника ексклюзивних шовкових аксесуарів і авторських подарунків.

  Основою для візуалізації проекту став ліс як місце спокою, гармонії та сили. Створив лісову атмосферу партнер FLOWERS DESIGN LIFESTYLE – мережі квіткових бутиків, заснованої як органічне поєднання мистецтва і ремесла, створеної з однією метою – дарувати лише позитивні відчуття.

  Кожен гість отримав нагоду зануритися у віртуальну реальність завдяки VR-технологіям і спеціальному обладнанню, підсилюючи таким чином отримані враження. Можливість використання VR-окулярів у рамках презентації було надано технічним партнером – компанією Injoy VR, найбільший простір реальної віртуальності в Україні.

  Органічним елементом презентації #ВідчуйСпокій стала дегустація українського чаю з екологічного чистих районів Карпат, представленого MOL'FAR – ще одним партнером заходу. Органічне й відповідальне виробництво дозволяє зберегти природну силу складових чаю MOL’FAR з моменту збору до моменту його заварювання.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share