18 декабря

  В Києві засвітили вогні головної ялинки України

  За давньою доброю традицією з настанням в Україні Дня святого Миколая, на головній історичній площі країни відкривається святкова ярмарка, запалюються різдвяні вогні та головна ялинка країни. 2021 рік – не став винятком. Незважаючи на печальний досвід ярмарки в минулому році, яка достроково зачинилась через локдаун, цьогорічна головна святкова локація все-таки відчинилась для гостей та буде працювати до 16 січня. Традиційно вогні на ялинці запалив мер столиці, а подивитися на святкове дійство прийшло декілька тисяч людей. Організатором локації виступив етнокультурний проект Folk Ukraine.

  Святкову локацію засвічували у два етапи – спочатку був відлік для запалювання ілюмінації на Софійській площі, а тоді ще один зворотній відлік для запалення різдвяного дерева. В цьому році головна ялинка України по-особливому прикрашена, адже тематика 2022 року – Різдвяна ніч. Саме тому, навколо ялинки облаштували фотозону з найбільшим в Європі вертепом.

  Як і минулого року, ялинка висотою 31 метрі – штучна. Дерево прикрашає 20 тисяч іграшок червоного і золотого кольорів, а яскрава гірлянда довжиною 10 км утворила над площею велетенський купол. На святковому майданчику працюють фотозони, дитячі розваги, майстерня, музей новорічних прикрас, фудкорти і теплі зони для відпочинку. А навколо пам’ятника Богданові Хмельницькому працює ковзанка у вигляді тунелю. Також в цьому році повернули сцену, на якій пройде безліч концертів з українськими виконавцями.

  Варто зазначити, що в цьому році на період зимових свят буде працювати більше десяти локацій. Окрім ярмарки на Софійській площі, різдвяну атмосферу можна відвідати на Подолі, біля оглядового колеса, що на Контрактовій площі, біля арки Дружби народів, в парку Шевченка, під офісом Президента та інших локаціях міста. Всюди гостей чекатиме новорічна ялинка, будиночки зі стрит-фудом та напоями, а також розваги – в основному це катки для катання на ковзанах, або інші зимові розваги.

  Варто зазначити, що в цьому році на період зимових свят буде працювати більше десяти локацій. Окрім ярмарки на Софійській площі, різдвяну атмосферу можна відвідати на Подолі, біля оглядового колеса, що на Контрактовій площі, біля арки Дружби народів, в парку Шевченка, під офісом Президента, на культовій локації Roshen Winter Village, Зимова країна на ВДНГ та інших локаціях міста. Всюди гостей чекатиме новорічна ялинка, будиночки зі стрит-фудом та напоями, а також розваги – в основному це катки для катання на ковзанах, або інші зимові розваги.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share