23 октября

  В Києві відбудеться Тиждень Українського Дизайну та Інновацій

  З 1 по 5 листопада в Києві проведуть Тиждень Українського Дизайну та Інновацій (Ukrainian design and innovation week) — мультидисциплінарна платформа для об'єднання творчості, інновацій та дизайну в одну спільноту. Це — перша подія, яка відбудеться за підтримки World Design Week

  Мета Тижня Українського Дизайну — розкрити тему "Стійкість" в контексті воєнних подій, звернути увагу на те, як дизайн може впливати на життя та сприяти відновленню суспільних процесів, а також залучити громаду до роздумів та спільної дії для створення стійкого майбутнього.

  «Цього року ми обрали тему "Стійкість", яка стала не просто гучним висловом, а й ключовим напрямком для розвитку України та сучасного світу. Стійкість — це не тільки властивість матеріалів, а й важливий принцип нашої діяльності. Ця тема зобов'язує нас поглянути на всі процеси з нової перспективи — як на можливість створити рішення, що задовольняють поточні потреби, зберігаючи свою актуальність у майбутньому. Вона вимагає від нас довгострокового мислення, уважності до екології та впровадження інновацій, які сприятимуть збереженню ресурсів та змінам на краще»

  Катерина Росковшенко, засновниця студії Rosko та UDIW

  На гостей Тижня Дизайну очікує насичена програма: виставка конкурсних робіт проєкт реновації, архітектурна конференція, воркшопи з 3D моделювання, гончарства, малювання, відкриті лекції з дизайну, екскурсії на виробництво арт інсталяцій, профільні майстер-класи, презентації, лекції. Серед учасників UDIW заявлені: Антон Черкашин (büro A24D), Дмитро Аранчій (Dmytro Aranchii Architects), Аліна Головатюк (inTempo), Ганна Глибіна, Любко Дереш та інші. 

  Всі події проходитимуть на різних локаціях: КНУБА, платформа OSTRIV, Студентський хаб, в гончарній майстерні на вул. Довженка, 22F, різноманітні шоуруми (Porcellanato, Decomaster, Rim) та інших. Повну програму згодом анонсують в соцмережах та на сайті проєкту

  «З початком війни ми бачимо безперервні зміни у сфері дизайну. І поруч з руйнівними наслідками ми можемо констатувати й багато позитивних змін. Все частіше вибір споживачів зупиняється на «зроблено в Україні». Все більше з'являється нових імен та компаній, які просувають актуальні цінності, формують стандарти якості та концентрують всі свої сили, щоб стати гідними конкурентами закордонним аналогам»

  коментують організатори

  Вхід: вільний

  Сайт: udiw.com.ua

  Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian_design_week/

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share