25 октября

  Український стенд на Dutch Design Week

  Щороку в Європі проходить безліч виставок, де свої проекти представляють дизайнери, студії та бренди зі всього світу. Однією з таких виставок є тиждень дизайну Dutch Design Week, який саме в ці дні проходить в Ейндховені. Dutch Design Week, це найбільша подія дизайнерської сфери у Північній Європі, котра щороку збирає більше двох тисяч дизайнерів та більше 300 тисяч відвідувачів зі усього світу. Головна особливість цієї виставки - це її інтелектуальна складова, адже саме тут дизайнери представляють ідеї наповнені технологіями та інноваціями. Ейндховен часто називають мозком європейської дизайн-спільноти, адже тут не завжди представлена готова продукція, яку можна купити і одразу нею користуватись.

  Приємно усвідомлювати, що на такому важливому тижні дизайну вже вдруге представлена українська експозиція. Таким чином з гордістю можна заявляти, що ідеї українських дизайнерів не стоять на місці, а їх розробки мають вагому цінність на одному рівні з європейськими колегами. В центральній частині Тemporary Art Centre Eindhoven розмістився проект Creative Ukraine. Темою цієї колективної експозиції став “Modern_ism”, метою якої, показати сучасний український дизайн через пошук, розвиток та експеримент. Кураторами проекту виступили Ольга Богданова, Олена Оранська, Катерина Соколова та графічний дизайнер Олена Соломадіна. Як стверджують куратори, складні часи потребують нових ідей та нестандартних підходів. Окрім цього, учасником української експозиції стала Харківська Школа Архітектури зі своїм проектом присвяченим осмисленню міського простору.

  А, щоб Вам було простіше орієнтуватись в представлених проектах на виставці в Ейндховені, ми поділили роботи наших дизайнерів на наступні категорії.


  Соціальна спрямованість

  Проект Cuba-Buba від студії Dekcorkuznetsov - це ігровий модуль з отворами та мотузками, який призначений для реабілітації дітей з неврологічними розладами. Також в цьому блоці представлений проект Ірини Голуб Molniya, який розроблений для людей з вадами моторики рук.

  Дослідження

  В цій категорії представлений проект Катерини Моргентал зі студії MORGENTAL, в якому зашифровані ритми модерністської поезії в орнаментах текстильної колекції. Ще один концептуальний текстильний проект презентований Оленою Соломадіною, котра досліджує архітектурну спадщину радянського неомодернізму.

  Емоційна взаємодія

  В цьому блоці представлена композиція “Колодязь”, проектована Андрієм Хворостьянова.

  Ресайклінг

  Це прикраси бренду Tasha Oro з індустріального сміття, розроблені власницею бренду Наталією Єгоровою.

  Світло

  На експозиції Creative Ukraine багато світлових проектів, які представляють дизайнери Інна Педан, Андрій Зінчук, Микола Соколов, Василь Грубляк та Катерина Соколова.

  Баланс форм та функції

  В цій категорії свої “анти корпусні” меблі презентує Євген Пукліч, а студія ABCDRINGS - проект з елегантними кільцями.

  Осмислення традицій та матеріалів

  В рамках виставки Сергій Махно презентує свої натуральні матеріали, бренд OLK сучасний текстиль ручного ткацтва, бюро Goloob лаконічні світильники, вази та декор з фаянсу. Також тут є ювелірні вироби Маші Реви для бренду Ellipsee, та результат співпраці Маші з Надією Шаповал - вироби з кераміки.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share