28 марта

  Український проект MODERN_ISM вперше на Milan Design Week

  З 7-го по 14-те квітня 2019 року у Мілані відбудеться міжнародна виставка дизайну Milan Design Week’19. Цього року вперше на цьому масштабному івенті у приміщенні експо-майданчику Superstudio PIU, розташованому на Via Tortona, 27 на спільному стенді буде представлений український проект MODERN_ISM. До його експозиції увійшли дизайн-продукти 7-ми українських брендів. Генеральними організаторами проекту виступили дизайн-платформа Prostir86 та фундація Foundation Art-East+Art-West за підтримки Українського Інституту.

  Куратори проекту - архітектор Ольга Богданова, предметний дизайнер Катерина Соколова, культурний менеджер Олена Оранська та координатор Дарина Ігнатьєва – розповіли про його концепцію. Вони звертають увагу на те, що модернізм повинен знову стати MODERN - інноваційним, який відображає сучасні тенденції, створює нову реальність та поєднує різні галузі й технології. В свою чергу, приставка ІSМ об’єднує різні течії і рухи некласичного мистецтва, надаючи цій самій реальності новий вимір. Сім дизайнерів покажуть переосмислену історію вітчизняного модернізму, його простоту, енергію та цікаві інноваційні рішення актуальних проблем, перетворивши глибокий зміст в матеріальні дизайн-продукти. До команди учасників увійшли:

  • Наташа Єгорова (TASHA ORO)

  • Євген Пукліч (container)

  • Оксана Левченя (OLK_MANUFACTORY)

  • Маша Рева (MASHA REVA X NADIIA)

  • Катерина Соколова (NOOM)

  • Колектив дизайнерів Svoya Studio

  • Юрій Ринтовт (RYNTOVT DESIGN)


  Дизайнер та власник бренду TASHA ORO перетворює відходи цивілізації на арт-об’єкти та прикраси. Наташа Єгорова обґрунтовує можливості переробки та утилізації промислового сміття, використовуючи засоби дизайну. На міланській виставці бренд TASHA ORO представить три лінії: автентичні прикраси, інтер'єрний декор та арт-обєкти.

  Утилітарна естетика, функціональність, зручність в поєднанні з надійністю втілюються в дизайн-продуктах Євгена Пукліча, який стверджує, що кожен предмет, який використовують люди, повинен бути корисним. Для колекції предметів Contain Air дизайнер використав алюмінієві труби, які створили характерний профіль предметів меблів та ламп.

  Компанія OLK_MANUFACTORY представить на стенді традиційні та сучасні килими ручної роботи. У своїй майстерні українська художниця Оксана Левченя, засновник та CEO бренду OLK_MANUFACTORY, втілила новий продукт, який поєднав в собі унікальний сучасний дизайн, народні орнаменти та складні традиційні техніки, започатковані ще у 16-му столітті.

  Nadiia - бренд, створений в 2018 році Надією Шаповал, який відображає духовний, мистецький та тактильний потенціал фізичних об'єктів повсякденного життя. На експозиції міланської виставки буде представлена колекція кераміки ручної роботи, яка виконана з використанням традиційних ремісничих технологій у співпраці з київською художницею Машею Ревою.

  Дві серії бренду NOOM, які представить їх автор – Катерина Соколова – натхненні ідеями та формами мистецького руху супрематизм. Вони створені на основі лінії та простих геометричних фігур - кола, квадрата і прямокутника. Сферична скульптурна композиція ORB складається з семи металевих свічників, кожен з яких має дві функціональні сторони для різних типів свічок. А колекція декору EL, яка названа на честь видатного художника ХХ-го століття Еля Лисицького, продовжує лінію ваз і ламп Suprematic від NOOM.

  Поєднання високого професіоналізму та безмежної любові до творчого процесу дає змогу проектувати унікальні об'єкти» стверджують дизайнери Svoya Studio. Команда представить мультифункціональний керамічний об’єкт Raise Vase, який водночас може бути і горщиком для вирощування рослин і вазою для квітів. Ще один продукт від дизайнерів – комфортний стілець Smooth chair, який створений на основі скандинавських мотивів і ергономічних розрахунків.

  Дизайнер та керівник студії Ryntovt Design Юрій Ринтовт стверджує, що виконана в авторській техніці інтарсії з деревини волоського горіха колекція SE NUX – це справжній «діалог з навколишнім світом і природою». Основна ідея серії - проникнення, поєднання та інтеграція різних матеріалів в одному об'єкті.

  Детально ознайомитись з продуктами, які продемонструють на міжнародному івенті, і навіть придбати їх можна на офіційному сайті організаторів проекту - Prostir86.

  Для представників преси попередня реєстрація не потрібна – ви зможете акредитуватися на прес-стійці, розташованій безпосередньо на вході в приміщення. Також просимо заповнити форму, для того щоб наша команда зустріла ваших представників біля входу у приміщення експо-майданчику Superstudio PIU, розташованому на Via Tortona, 27: https://forms.gle/DafScjajCsu56tKC8

  Офіційні партнери проекту: меблева фабрика Cassone, Український інститут, Інститут фізики НАН України, Генеральне консульство України в Мілані та Українська Асоціація Меблевиків.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share