7 мая

  Український дизайн-проект отримав престижну міжнародну нагороду

  Нещодавно міжнародна престижна премія The A'Design Award and Competition оголосила своїх цьогорічних переможців в області дизайну. Серед претендентів на призові місця участь взяла українська архітектурна студія Bezmirno, робота якої була високо оцінена міжнародними експертами. Таким чином, студія виборола срібну нагороду в одному з найбільших та найавторитетніших дизайнерських конкурсів у світі. Українці посіли друге місце завдяки чоловічому простору Formal Wear, який був реалізований у 2019 році на -1 поверсі київського ЦУМу. Варто зазначити, що у відборі The A'Design Award and Competition участь беруть найсильніші учасники зі 180 країн світу, роботи яких оцінює більше 200 суддів.

  Центральною частиною оновленого чоловічого простору є інсталяція, прообразом до якої стала кравецька подушечка для голок. Вона служить не лише візуальним магнітом, але й може трансформуватися, для зміни експозиції та презентації нової колекції. Шафи вздовж стін також адаптуються під довгий та короткий одяг, в залежності від потреби. Простір умовно розділений на дві зони: загальну та лаунж – з власним баром і диванами, де кожен клієнт універмагу може перепочити та насолодитись запашною кавою або келихом смачного напою.

  «Над проектом працювали висококласні спеціалісти. Ми вірили в те, що ця робота варта уваги і вирішили для себе, що потрібно податися на міжнародний конкурс A'Design Award and Competition. Кожен з нас вклав в цей проект свої вміння, знання, досвід, і саме це стало запорукою такого результату», – коментують Андрій Гусак та Ярослав Павлівський, співвласники архітектурної студії Bezmirno.

  Елементи декору з натурального дерева, каменю і скла, стримані кольори, велика примірювальна кімната сферичної форми і зона відпочинку, де можна приємно провести час за переглядом свіжої преси та колекційних книг – всі ці дизайнерські рішення створюють неповторну атмосферу чоловічого простору.  В світлому мінімалістичному просторі оновленої зони Formal Wear на площі 193 м² представлені нові колекції одягу, взуття та аксесуарів улюблених міжнародних брендів, які наразі можна замовити в онлайн-магазині – tsum.ua.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share