4 декабря

  Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн

  Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та кампейн, присвячений допомозі тваринам з притулку.

  Marsego створює базові, класичні, а також святкові та коктейльні образи. Новий рік бренд пропонує зустрічати з тваринами з притулків і допомогти їм фінансово, адже вони теж потребують любові та підтримки. Головними героями кампейну стали кролики, один із символів 2023 року.

  • 8S1A5458-min.B5t8.jpg
  • 8S1A5200-2-min.B5tK.jpg

  Новорічна колекція органічно розкриває стилістику Creative Black Tie та задає тон витонченого образу. Відкриває колекцію білий та чорний костюм вільного крою з оверсайз жакетом, лацкан якого усипаний камінням. Також бренд презентує приталені сукні довжини максі та міні, які вирізняються струменистим блиском шовку та мінімалістичним декором. Особливі речі в колекції — сяючий топ та скорт з бахромою із каміння. Кольорова палітра стримана: класичні білі та чорні відтінки розбавляє небесно-блакитний.

  Елегантність Marsego втілили за допомогою витончених деталей: каміння, кристалів, пір’я, складного крою, акцентованої талії та асиметричного подолу сукні.

  Бренд поставив за ціль подарувати частинку новорічної атмосфери та можливість відтворити наше минуле життя хоча б на один вечір.

  ___________________

  «Цей рік випробовував нас на стійкість і продовжує підкидати нові виклики. Але ми точно усвідомили важливість допомоги, взаємопідтримки та благодійності. Саме тому новорічну колекцію ми вирішили присвятити добру та подарувати трішки любові тваринам»

  Марина Морозова, засновниця бренду Marsego

  ____________________

  • 8S1A5438-min.B5tn.jpg
  • 8S1A3215-1-min.B5tN.jpg

  Частину коштів з продажу колекції передадуть притулку «Носики» для спеціальних карантинних помешкань, щоб пролікувати котиків.

  Детальніше ознайомитися з колекцією та придбати її можна в Instagram бренду або в шоурумі за адресою м. Київ, Кловський узвіз 7а.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share