27 августа

  Ukrainian Fashion Week SS’20: колаборація з FAINA Design

  Вже на початку вересня 2019 року у колаборації з міждисциплінарним проектом Ukrainian Fashion Week бренд живого українського дизайну FAINA підготував відразу 2 прем’єри, які особливо сподобаються поціновувачам екологічного дизайну та відповідального споживання.

  Перша з них стосується дебютної органічної лінійки меблів від бренду FAINA, яка має назву ZTISTA. Кілька предметів цієї нової серії будуть вперше презентовані українській дизайн-ком’юніті в рамках проекту BE SUSTAINABLE! від UFW. Ідея меблів, зроблених з суміші сіна та лляного каучуку на металевому каркасі. Так, тендітні силуети і містичні форми меблів ZTISTA, створені за допомогою старовинної техніки «валькування», яку наші предки використовували для створення хатки-мазанки. Кожен із виробів цієї органічної серії – стілець, консоль, обідній стіл, тощо -  унікальний, оскільки технологія його виготовлення передбачає суто ручну працю.

  «Колекція ZTISTA відображає окрім принципу відповідального споживання, ще й етичний наратив - «perfect imperfection», - коментує авторка колекції Вікторія Якуша.

  Друга прем’єра від FAINA відбудеться 4 вересня о 15:30 – дебютний показ короткометражного фільму про дизайн-експедицію в Україну під назвою «Земля надихає». 12 дизайн експертів та журналістів на початку літа протягом 5 днів досліджували стародавні українські ремесла, що до сьогодні існують у суцільно екологічному вимірі. Про натхнення до створення проекту та результати культурницької співпраці перед показом фільму розповість ініціаторка експедиції Вікторія Якуша. 

  BE SUSTAINABLE! – це міждисциплінарний проект UFW, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприянні розвитку прогресу української fashion-індустрії. Проект створено для взаємодії з аудиторією двома способами: через фізичний спейс (інтерактивний простір) та лекторій. Інтерактивний простір поєднує демонстрацію стійких практик, дизайну, соціальної відповідальності та технологічних інновацій для інтеграції цих елементів в українську модну індустрію. Нагадаємо, що Тиждень моди в Україні триватиме з 31 серпня до 4 вересня 2019 року.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share