26 августа

  Ukrainian Fashion Week: розклад 49-го Тижня моди

  Ukrainian Fashion Week був заснований у 1997 році і став першим Тижнем моди у Центральній Європі. Відтоді Український тиждень не пропускав жоден сезон. 2020 і 2021 роки були непростими для світу моди, але коронавірус змусив модну індустрію шукати нові рішення. В Україні ними стали концепція позасезонних NO SEASON Season і новаторський phygital-формат, при якому баєри та представники медіа можуть відвідати Тиждень моди offline, а глядачам відкритий online-доступ до показів.

  Пріоритетним напрямком Ukrainian Fashion Week називають сталий розвиток моди. 4 вересня тут проведуть 4-й саміт BE SUSTAINABLE! Fashion Summit. Головною темою названа циркулярна мода. Така мода має на увазі безвідхідну систему виробництва і можливість повторно використовувати предмети.

  Ще один важливий напрямок — підтримка молодих дизайнерів. В межах цього сезону відбудеться новий проект New Generation of Fashion. Члени ради Ukrainian Fashion Council стануть менторами дизайнерів-початківців, проведуть серію лекцій, індивідуальні консультації та допоможуть учасникам у створенні колекцій. Презентують колекції New Generation of Fashion 5 вересня.

  В рамках Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 пройде виставка сучасного кріптоарта NFT Art Exhibition, де представлять 30 найкращих робіт на тему моди, стилю і їх впливу на людську свідомість. Кращим художникам запропонують створити колекційні NFT в колаборації з відомими українськими дизайнерами. Результат співпраці покажуть в лютому. Також выдбудеться церемонія нагородження переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021, фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє», презентація чайних суконь POUSTOVIT та презентація фотосесії «Дрес-код казино».

  Источник:

  Новое на сайте
  Share