3 сентября

  Ukrainian Fashion Week: найочікуваніші покази Тижня моди

  В Мистецькому Арсеналі стартував Тиждень моди сезону весна-літо 2020. В цьому році команда Ukrainian Fashion Week на чолі з засновником та ідеологом проєкту Іриною Данилевською, продумала все до найменших деталей. В рамках цього сезону було заплановано 45 шоу та презентацій від 64-х дизайнерів та брендів. Також в програмі Тижня моди безліч лекцій та міжнародних проектів, які професійно зорієнтовані на моду. Потрібно віддати належне зусиллям команди UFW, адже їм вдалось залучити спеціалістів з різних країн світу, та заручитись підтримкою посольств тих країн, звідки вони прилетіли. Також в цьому році бачимо серію нових партнерів та спонсорів, яких вдалось залучити до організації Тижня моди. А це, як всім відомо, грає чи не найважливішу роль в проведенні таких масштабних заходів.  

  Але давайте не про комерцію, а про моду. В цьому сезоні другий день Тижня моди, як і перший, видався найочікуванішим, адже найбільша кількість шоу від найбажаніших дизайнерів, була саме в перші два дні. Також ми не могли згадати і про показ одного дизайнера, шоу якого відбулось в третій день Тижня моди. Без сумніву, всі дизайнери та бренди надзвичайно талановиті, адже виготовляють прекрасні речі, формуючи хороший смак в українців. Проте, ми відібрали чотири колекції, на шоу яких всі чекали найбільше.  

  JEAN GRITSFELDT

  Першим хто презентував свою колекцію в другий день Тижня моди, став дизайнер Жан Гріцфельдт. Шоу відбулось в заміському парково-готельному комплексі Equides Club. Темою колекції «Centaurs’ Racing» стала інтерпретація королівських скачок Royal Ascot і середньовічної міфології. Класичні костюми і верхній одяг оформлені графічними зображеннями та вузлами у вигляді кінських упряжок. Яскраві принти на шовку, орнаменти, зображення канатів, ланцюгів, а також образи міфічних істот, створювались в колаборації з художником Derega. Дизайнер використав металічні деталі на трикотажі і штучне волосся, стилізоване під кінську гриву.

  LAKE studio

  В роботі над створенням весняно-літньої колекції для бренду LAKE studio дизайнери Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь надихались естетикою та традиціями Азії. Нова колекція стала продовженням попередньої, яка була присвячена Великому Шовковому шляху. Відправною точкою в роботі над новою колекцією стали гравюри китайського художника Чжана Дацяня, якого надихала природа, рослини та тваринний світ. Ще одним джерелом натхнення став образ дівчини-самурая, риси характеру якої відмінно проявляються в концепції колекції The Royal Lotus. В колекції багато як повсякденних, так і вечірніх образів, знакових суконь-халатів, комбінацій та кімоно. Також варто зазначити, що в сезоні весна-літо багато речей one size, які регулюються виключно зав’язками. Серед використаних тканин присутня японська віскоза, бавовна, жаккард, віскоза з напиленням та різноманітні види шовку.

  KATERINA KVIT & T.MOSCA

  В сезоні весна-літо 2020 Katerina Kvit х T.Mosca демонструють абсолютно несподівану концепцію колекції та новаторські візуальні коди. Гумор та самоіронія, легке ставлення до себе та оточуючих як головні джерела натхнення, а місія дизайнерів – винаходити і дивувати. Дизайнери Катерина Квіт та Оксана Голубченко впевнені, що потрібно ставитися менш серйозно до костюма. Вони дають волю фантазії – і створюють жартівливі архетипи сучасної дівчини: bag lady, crazy mom, fit chick, lawyer, nerdy girl, techno baby... Ненудне втілення філософії weird fashion. У дівчини бренду грайливе ставлення до себе і навколишнього світу, як у ексцентричних героїнь британського серіалу 'Absolutely Fabulous'. Легкий трикотаж, кардигани з принтами-слоганами в дусі Intelligent girls are ... single, костюми, шкіряні сорочки і строгі спідниці, сукні, спортивні костюми, шорти і кроп-топи.

  ARUTIUNOVA

  Засновниця бренду Arutiunova, багаторазова чемпіонка світових першостей зі спортивного бального танцю Анна Арутюнова, закликає МОК відкинути сумніви: «Танці – це справжній спорт, в якому заради кількох хвилин на паркеті треба годинами працювати в репетиційній залі». Спортивна складова танцю стала вихідним пунктом роботи над весняно-літньою колекцією Arutiunova, в якій дизайнер досліджує тему свободи і несвободи тіла в танці, легкості руху та жорсткої дисципліни. Натхнення дизайнер знайшла у костюмах для виконання танців латиноамериканської програми – самби, румби, джайву, ча-ча-ча та пасодобля. У весняно-літній колекції Arutiunova зручний стиль athleisure зустрічається з чіткою структурністю костюмного крою, худі – з вечірньою сукнею, джерсі – з ошатним шовком, а також щільний трикотаж із прозорою органзою. Традиційний для Arutiunova вишуканий декор цього разу представлений об’ємною аплікацією, вишивкою та інкрустацією кристалами. Головною декоративною деталлю колекції стала квітка лілеї – символ жіночності та флористичний талісман Анни Арутюнової.

  Источник:

  Фото: Рremium Рaris
  Новое на сайте
  Share