22 января

  UKRAINIAN FASHION WEEK FW'19/20

  50 дизайнерських брендів, 39 шоу, 10 презентацій, 4 спеціальні проекти, 6 лекцій та публічних обговорень. Ukrainian Fashion Week – місце зустрічі найвпливовіших гравців фешн-індустрії України. Ukrainian Fashion Week – місце, де українська мода стає світовою.

  Цієї осені команда Ukrainian Fashion Week представила проект FASHION EXPERIMENT 01 у Нью-Йорку та Токіо. Обидва масштабних заходи, мета яких презентувати українських дизайнерів у впливових для fashion-світу містах, пройшли під час офіційних Тижнів моди. Простір галерей було перетворено на уявну fashion-лабораторію – Ukrainian Fashion Research Lab – де за допомогою графічного дизайну, саунд-дизайну, відеоінсталяцій, VR гості "розкривали" для себе українську моду. Головний меседж проекту "Українська мода настільки різноманітна, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати, її потрібно досліджувати" і ліг в основу візуальної та загальної концепції FASHION EXPERIMENT 01. Але не менш важливим результатом цього проекту стала можливість продемонструвати світові високий професійний рівень вітчизняних представників креативних індустрій, які були залучені до проекту. FASHION EXPERIMENT 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 – bobkova., DZHUS, FROLOV, Ruslan Baginskiy, the COAT by Katya Silchenko, Valery Kovalska, Yelizavetta Volosovska.

  У контексті міжнародної співпраці та просування українських дизайнерів Ukrainian Fashion Week розпочне новий сезон із запрошення на 44-й Тиждень моди журналістів та фотографів провідних світових видань, баєрів та представників провідних шоурумів для безпосередньої роботи з дизайнерами-учасниками UFW.

  Щосезону UFW розширює співпрацю з міжнародним професійним середовищем заради створення нових можливостей для дизайнерів та промоції українських fashion-брендів у світовій fashion-індустрії.

  Цього сезону оргкомітет Ukrainian Fashion Week запросив до Києва журналістів Business of Fashion (UK), Vogue Italia, Vogue.com (USA), Vogue Russia, Fucking Young! (Spain), Harpers Bazaar (UK), NOWFASHION (France), VEIN Magazine (Spain), Supremeye (Belgium). На показах також будуть присутні баєри з ASOS (UK), Uggla (Japan). Шоу та гостей зніматимуть Getty Images, NSS Magazine (Spain), Runway Manhattan (USA), Street Style Planet Earth (UK).

  "Потужним трендом останнього часу став динамічний розвиток креативних індустрій. Ukrainian Fashion Week був і залишатиметься однією з найважливіших платформ, яка щосезону демонструє високий рівень розвитку цих галузей в Україні. Ukrainian Fashion Week продовжує бути місцем численних крос-дисциплінарних експериментів. Місцем колаборацій та взаємонатхнення. Кіно, візуальне мистецтво, хореографія, IT-технології, sound-дизайн, media art комфортно почуватимуться на fashion-території та дивуватимуть найнесподіванішими альянсами і релізами", – Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share