20 января

  Ukrainian Fashion Week: чого очікувати в новому сезоні

  Змінюються календарі подій, правила гри та пріоритетні напрямки розвитку моди у світі. Українська fashion-індустрія, як повноцінний та системний учасник міжнародних fashion-процесів, так само свідомо рухається шляхом кардинальних змін. І лідером цих змін виступає Ukrainian Fashion Week.

  Загальним змінам відповідає і зміна візуальної концепції Ukrainian Fashion Week. Реалізовуючи концепцію, ми хотіли показати, що українська мода – це мода, яка більше не вміщається у старі уявлення про себе. Сьогодні вона формує нові – на різних рівнях і в різноманітних аспектах свого існування. Вона динамічна і перебуває у постійній взаємодії зі світом, вона змінює його і змінюється разом із ним. Вона росте і розвивається. Вона виходить за рамки і межі, долає бар'єри і перешкоди. Її не закувати в клітку обмежень.

  Ukrainian Fashion Week вбачає своє майбутнє в ініціюванні радикальних змін у напрямку сталої моди.

  BE SUSTAINABLE! Свідома мода – реальність української модної індустрії

  Проєкт росте і стає справжнім центром інновацій та нетворкінгу для української свідомої моди. У просторі BE SUSTAINABLE! ми максимально занурюємо аудиторію у світ дизайнерів, демонструємо локальні сталі практики разом із технологічними рішеннями. У візуальний та інтерактивний способи ми переносимо зв’язок із відповідальною модою за межі Мистецького Арсеналу та створюємо історії, які не підуть у забуття. Історії, які залишатимуться натхненням для тих, хто обиратиме відповідальність як ДНК свого бренду. Лекторій проєкту BE SUSTAINABLE! цього сезону перетворюється на масштабний міжнародний саміт, що може стати відправною точкою для реалізації ідей sustainable fashion в Україні.

  Місія заходу – зібрати та надихнути всіх, кого цікавить гаряча тема сьогодення та майбутнього. Освітню частину саміту завершать покази українських дизайнерів, які обрали шлях змін у напрямку відповідальної моди, на головному подіумі UFW. Sustainable-бренди стають невід’ємною частиною Програми Ukrainian Fashion Week. BE SUSTAINABLE! Show організоване у колаборації з телеканалом ICTV та відбудеться за підтримки Sustainable Fashion Pad.

  Програма саміту відкрита для відвідування, тож дізнатися нову корисну інформацію, знайти рішення, познайомитись та обмінятися досвідом зможуть ті, хто встигнуть зареєструватися першими за посиланням. Програма BE SUSTAINABLE! fashion summit у повному обсязі представлена у програмі UFW.

  Запрошення міжнародних гостей проєкту BE SUSTAINABLE! відбулося за підтримки посольства Королівства Швеції в Україні.

  Пріоритетом Ukrainian Fashion Week завжди залишалася підтримка молодих талантів та створення умов для їхнього розвитку.

  Підтримка молодих дизайнерів – інвестиція в майбутнє України

  Вперше за 46 сезонів Ukrainian Fashion Week відкриє показ молодих дизайнерів – FASHION ACCELERATOR SHOW. Ці дизайнери – учасники освітньої програми від Ukrainian Fashion Council – переможці національних та міжнародних конкурсів, учасники платформи New Names.

  Ukrainian Fashion Week сезону FW20-21 запропонує кілька показів у форматі нон-стоп шоу для того, щоб якомога більше молодих дизайнерів могли представити свої колекції фахівцям та представникам медіа.

  OPEN FASHION STUDIO graduate show об’єднає 19 молодих дизайнерів, що завершили навчання у цьому закладі – вони покажуть фрагменти своїх випускних колекцій.

  Започаткована UFW у 2003 році платформа New Names представлятиме цього сезону 7 молодих дизайнерів.

  Розпочне New Generation Day 5 лютого лекція Джованні Оттонелло «Fashion Luxury: історія та майбутнє» (IED-Istituto Europeo di Design, Італія).

  Джованні Оттонелло, креативний директор і професор IED-Istituto Europeo di Design, та Ольга Мелкова, регіональний представник IED, проведуть відкриту лекцію «Fashion Luxury: історія та майбутнє». Що таке справжня розкіш? Це непросте питання, оскільки відповідь змінювалася протягом століть залежно від різних культур та історичних подій. Ми спробуємо пройти розвиток та еволюцію розкішної моди, щоб краще збагнути цей всесвіт і зрозуміти, що luxury означає сьогодні.

  Український Тиждень Моди вчергове заявляє про свою відкритість для проєктів з різних сфер креативної індустрії. Адже fashion – найяскравіший майданчик для демонстрації можливостей і результатів кроссекторальності.

  Ukrainian Fashion Week – місце колаборацій креативних індустрій

  Одним із проєктів, що яскраво демонструє цей напрямок розвитку UFW, у новому сезоні стане Art space бренду PRZHONSKAYA. Solitary Space – це плід творчої колаборації музичного гурту The Maunt, fashion-бренду PRZHONSKAYA та мультимедійної студії Astrum на чолі з VJ Reign. Мультидисциплінарна медіаарт-інсталяція є маніфестацією нового формату мистецького простору. Музика, мода та відео поєднуються в інтерактивний досвід, який розширює межі чуттєвого сприйняття і переносить відвідувача у багатовимірний цифровий всесвіт.

  2 лютого о 18:30 в Art Space дизайнерський бренд одягу FINCH у партнерстві з українським брендом окулярів Casta проведе презентацію колекції з використанням AR-технологій та 3D-друку. Це перший курований AR-показ в Україні. Кожен гість зможе «приміряти» на себе тематичні Instagram-маски від FINCH і Casta.

  Ukrainian Fashion Week залишається місцем кросдисциплінарних експериментів для брендів, які працюють на перетині fashion та мистецтва. 5 лютого о 18:30 Бренд Polina Veller представить авторську інтерпретацію однієї з робіт французької художниці з українським корінням Соні Делоне.

  У новому сезоні оргкомітет UFW представить спеціальний виставковий проєкт. Візуальними об'єктами експозиції стануть обкладинки українських та міжнародних fashion-видань, на яких присутні одяг та аксесуари українських брендів.

  Програма  Ukrainian Fashion Week FW'20/21

  СУБОТА, 01 ЛЮТОГО 2020
  15:00FASHION ACCELERATOR SHOW. Supported by Ukrainian Fashion Council
  main catwalk, MA
  16:00BE SUSTAINABLE! project presentation
  special space, MA
  16:30ELENA BURENINA
  main catwalk, MA
  17:00JULIYA KROS
  main catwalk, MA
  17:30BMW X6 G06 reveal
  BMW space, MA
  18:00GUDU
  right wing, MA
  18:30GASANOVA
  main catwalk, MA
  19:00Book presentation “TSUM 80th Anniversary”
  library space, MA
  19:30DZHUS
  right wing, MA
  20:00A/RAISE
  main catwalk, MA
  21:00ARTEMKLIMCHUK. press cocktail
  see invitation


  НЕДІЛЯ, 02 ЛЮТОГО 2020
  13:30LAKE STUDIO
  see invitation
  15:00IDOL
  right wing, MA
  15:30IRYNA DIL’
  main catwalk, MA
  16:00MALVA FLOREA
  main catwalk, MA
  16:30ARUTIUNOVA
  main catwalk, MA
  17:00THEO
  see invitation
  18:00VOROZHBYT&ZEMSKOVA
  main catwalk, MA
  18:30SONYAMONINA
  main catwalk, MA
  19:00FINCH + CASTA EYEWEAR
  art space, MA
  19:30ROUSSIN
  right wing, MA
  20:00PRZHONSKAYA
  main catwalk, MA
  20:30KSENIASCHNAIDER
  main catwalk, MA


  ПОНЕДІЛОК, 03 ЛЮТОГО 2020
  11:00Portfolio Review “VOGUE ITALIA YOOX CHALLENGE - THE FUTURE OF RESPONSIBLE FASHION”
  special space, MA
  14:00BE SUSTAINABLE! fashion summit: lecture by Klaudia Shevelyuk “Sustainable fashion strategies: from growing raw materials to a safe utilization”
  right wing, MA
  15:00BE SUSTAINABLE! fashion summit: Lecture by Marcus Bergman,“The Changing Landscape of Textile Sustainability”
  right wing, MA
  16:00BE SUSTAINABLE! fashion summit: Workshop by Maria Trapp and Marcus Bergman, “One Dear Thing – a Case Study in Transparency”
  right wing, MA
  17:00BE SUSTAINABLE! fashion summit: Public talk with Svitlana Bevza (BEVZA), moderated by Maria Mokhova, “Vital values of fashion”
  right wing, MA
  17:30SANNA ONE
  main catwalk, MA
  17:30Public Talk «TRESemme.The world is your runway!» with Katya Osadcha
  tresemme space, MA
  18:00LALLIER
  main catwalk, MA
  18:15BE SUSTAINABLE! fashion summit: Panel discussion “Can Conscious Consumption Save the Planet?”, moderated by Tetyana Solovey
  right wing, MA
  18:30HELENA ROMANOVA presentation
  art space, MA
  19:00CHUPRINA
  main catwalk, MA
  19:30Presentation “ELIO: wardrobe for eco maniacs”
  showroom space
  20:00BE SUSTAINABLE! fashion summit show: AZAVA, DEVO HOME, KLAPTYK FASHION, PREAPOCLO, RE-BEAU, REVICLO BY MARKOVA, UNA TERRA
  main catwalk, MA
  20:30BE SUSTAINABLE! fashion summit: KAMI KAMI
  main catwalk, MA


  ВІВТОРОК, 04 ЛЮТОГО 2020
  16:00Closed show: Mary Kay x DASTISH FANTASTISH
  invitation only
  17:30IN PROGRESS book presentation
  library space, MA
  18:00MOTRYA/ KRISTINA LAPTSO&KHMARA SHOES
  main catwalk, MA
  18:30DARJA DONEZZ
  main catwalk, MA
  19:00DESALI
  right wing, MA
  19:30BENDUS
  main catwalk, MA
  20:00Kronenbourg 1664 & ANDRE TAN. Fashion Drapage
  kronenbourg space, MA
  20:30KASS
  main catwalk, MA


  СЕРЕДА, 05 ЛЮТОГО 2020
  14:30Master Class by Giovanni Ottonello, Creative Director, Professor of IED-Istituto Europeo di Design "Fashion Luxury: History and Future"
  right wing, MA
  16:00Lecture for Ukrainian Fashion Council Acellerator
  right wing, MA
  17:00OPEN FASHION STUDIO graduate show
  main catwalk, MA
  18:00POLINA VELLER presentation
  art space, MA
  18:30New names: PANOVE, FRBTK, STARCHAK
  main catwalk, MA
  19:00New names: SIDLETSKIY, NOVIKOV
  main catwalk, MA
  19:30New names: HMYLKO, IRON THREAD
  main catwalk, MA

  Источник:

  Новое на сайте
  Share