19 августа

  UFW SS20: чого очікувати від Тижня моди в Україні

  64 дизайнерські бренди, 45 шоу та презентацій, 5 спеціальних проектів, 6 лекцій та публічних обговорень – в Україні стартує Тиждень моди. Чого очікувати від нового сезону та повна програма Тижня моди в Україні, ми зібрали найважливіше. 

  #GLOBAL UKRAINE

  Презентувати в Україні авторитетні міжнародні проекти не менш важливо, ніж представляти українську фешн-індустрію за межами країни.

  Презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles 

  31.08 16:30 BE SUSTAINABLE! space, MA

  Виставка “Fashion Revolution: Майбутнє текстилю” має на меті висвітлити основні виклики та кейси модної індустрії, шведські рішення та ініціативи для більш стійкої системи. Проект розроблено Шведським інститутом разом із дослідниками та fashion-експертами. Виставка організована за підтримки Посольства Швеції в Україні та Ukrainian Fashion Week.

  Лекція “Майбутня система індустрії моди” Малін Віоли Веннберґ (Mistra Future Fashion, Швеція)

  01.09 13:30 Right wing, MA

  Малін Віола Веннберґ – Sustainable Fashion Advocate at heart, працює менеджером із комунікацій у Mistra Future Fashion у Стокгольмі, Швеція.

  Презентація проекту ECCO LEATHER FACTORY PETIT

  01.09 18:30 ECCO space, MA

  Цієї осені ЕССО святкує 25-річчя в Україні! На честь ювілею, спільно з INTERTOP Ukraine, бренд вперше представить в Україні унікальну ЕССО Leather Factory Petit у межах Ukrainian Fashion Week. Ця крафтова мініфабрика покаже гостям весь процес обробки шкіри та технології створення готових виробів, які учасники майстер-класів зможуть випробувати власноруч.

  Лекція “WEB-мода. Сучасні технології: виклики та можливості” Фабіо ді Нікола (IED-Istituto Europeo di Design, Італія)

  04.09 14:00 Rignt wing, MA

  У межах Ukrainian Fashion Week SS20 відбудеться відкрита лекція Master Fashion Design Coordinator IED-Istituto Europeo di Design в Мілані та Флоренції Фабіо ді Нікола.

  Зареєструватися: https://www.ied.edu/lecture-at-mystetskyi-arsenal-on-september-4-2019

  #BE SUSTAINABLE!

  Для Ukrainian Fashion Week рух sustainable fashion – пріоритетний напрямок кількох останніх років. BE SUSTAINABLE! – це міждисциплінарний проект UFW, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad. Місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприянні розвитку прогресу української fashion-індустрії. Проект створено для взаємодії з аудиторією двома способами: через фізичний спейс (інтерактивний простір) та лекторій.

  #NEW GENERATION

  Ukrainian Fashion Week підтримує молоді таланти та створює умови для їхнього розвитку. Саме тому 2000 року Український Тиждень Моди започаткував Конкурс молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє”, а у 2003 та 2006 роках проекти New Names та Fresh Fashion. З 2014 року Ukrainian Fashion Week об’єднав покази учасників цих проектів, створивши в офіційній програмі UFW окремий день, присвячений молодим дизайнерам – New Generation Day.

  #MUNICIPAL PROJECT

  Ukrainian Fashion Week вперше представляє Municipal Project. Абсолютно новий, ініційований оргкомітетом Ukrainian Fashion Week, проект в форматі спеціального простору ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, що працюють з вуличною естетикою: AATSUIII, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division.

  Зареструватися: https://forms.gle/FMmYoAFrJGK9Thwp6  

  #FASHION FILM

  3 вересня “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА” запрошує на допрем'єрний показ фільму “Геніальний кутюр’є“ від KyivMusicFilm. “Геніальний кутюр’є” – документальна стрічка про останні роки Іва Сен-Лорана та його Модний дім. Олів’є Мейру майже на три роки отримав ексклюзивний доступ до майстерень Дому Yves Saint Laurent, де його легендарний засновник готував свої останні колекції. Роботу над фільмом було завершено ще у 2001 році, але проти випуску картини виступив партнер Сен-Лорана − П’єр Берже. Лише наприкінці 2015 року, через 7 років після смерті Сен-Лорана, Берже змінює свою думку і дає добро на вихід картини.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share