27 мая

  «У синергії з містом»: виставка до Дня Києва у Avangarden

  Юрій Пікуль

  24 травня у галереї Avangarden відкрилася колективна виставка «У синергії з містом», присвячена Києву. Цей проєкт — спроба митців дослідити взаємовплив міста та його мешканців, подивитись на знайомі ландшафти під новим кутом та поділитись прихованими від широкого загалу місцями з цікавими історіями.

  Софія Голубєва

  Ігор Некхара

  У рамках експозиції буде представлено фото, графіку, живопис, світлові інсталяції, а також поезію. Через різні форми вираження художники демонструють, як у сучасному мегаполісі співіснує багата історія, неймовірної краси та цінності культурна спадщина, повсякденне життя та реальність воєнного часу.

  Сергій Западня

  Павло Лисий

  Рома Михайлов

  До «У синергії з містом» увійшли роботи таких митців: Софія Голубева, Настя Діденко, Сергій Западня, Ольга Заремба, Маша Ектова, Євген Клименко, Олена Коногорова, Діма Красний, Павло Лисий, Сергій Майдуков, Аліна Межуле, Ігор Некраха, Олександр Притула, Артем Прут, Владислав Рябоштан, Марія Шапранова, Klumba project, Lisova 3 art group, sestry Feldman, etching room 1, Addenda Press, Артгрупа “Три вправи з реалізму” (Олександр Лень, Надія Рогожина). 

  Аліна Межуле

  Сергій Майдуков

  ____________________

  «В цьому дослідженні невідомого Києва випливає глибша істина: Київ — не статична сутність, застигла в часі, а динамічний організм, який розвивається разом із суспільством. Це симбіотичні стосунки між містом і його мешканцями, танець змін і адаптації, який охоплює цілі покоління. Як стародавній мудрець, він є свідком плинності часу. Наша подорож містом — це колективна з Києвом праця. Бо, зрештою, не лише місто формує нас, а й ми формуємо місто. В межах виставки запланована активна програма подій, які дозволять поглибити розуміння міста та художнього процесу. Це створить можливості для взаємодії між глядачами та художниками, державою і суспільством, обміну думками та ідеями, а також сприятиме створенню нових спільнот та мистецьких зв'язків»

  Співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська

  ____________________

  Олександр Лень

  Владислав Рябоштан

  Усі роботи були відібрані в рамках мультидисциплінарного open call для художників, проведеного галереєю Avangarden. 

  Маша Ектова

  Олександр Притула

  Дата: 24.05.24  – 10.07.24

  Адреса: вул. Січових Стрільців, 23а

  Ксенія Степась

  Олена Коногорова

  ______________________________

  Avangarden – це ресторан та галерея сучасного мистецтва поблизу Львівської площі у Києві, яку у 2021 році відкрили продюсерка культурних проєктів Каріна Качуровська та бізнесмен Антон Мазний. Щомісяця у просторі відкривається нова виставка українських митців, а різноманітні мистецькі події – відбуваються щотижня.

  • olga-zaremba_monument-n1_2024.B7HF.jpg
  • marya-shapranova_barelf-jpg.B7HK.jpg

                Ольга Заремба                                                 Марія Шапранова

  • vgen-klimenko_mi-kiv.B7Hr.jpg
  • anastasya-ddenko_tensnii-stl-blya-velotreku_2024.B7H5.jpeg

                   Євген Клименко                                               Анастасія Діденко

                   Діма Красний                                                  

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share