28 ноября

  У Парижі відкрито виставку Романа Мініна

  19 листопада в Культурно-інформаційному центрі при посольстві України у Франції, українському культурному осередку імені Василя Сліпака у Парижі, було відкрито персональний проєкт Романа Мініна «Mining Art».

  Після літньої резиденції художника у Варенжвіль-сюр-Мер у Нормандії, містечку, відомому шедеврами художників Жоржа Брака та Клода Моне, ім’я Мініна назавжди асоціюється зі створеним ним вітражем «Рози Донбасу», та виставкою в музеї Мішеля Сірі.  Цієї осені Культурний центр України у Франції у співпраці з галереєю Mhaata, за підтримки Abramovych.Art та Tymofieiev Foundation, з радістю представляють роботи митця в Парижі. Особливу подяку за сприяння події Роман висловлює Надзвичайному та Повноважному Послу України у Франції Вадиму Омельченку. 

  Творчість Мініна автентична, його роботи сповнені фарб і символів, що мають стосунок до східної України. Художник, нащадок родини шахтарів, всю свою творчу енергію присвячує дослідженню та створенню шахтарської міфології для майбутніх поколінь. На виставці представлені гобелени та килими, барельєфи в характерному для художника стилі, картини, фотографії, вітражі та цифрові інсталяції.

  Роман Мінін працює над концепцією доповненої реальності з 1999 року. Він став першим в Україні художником, який встановив монумент доповненої реальності у 2017 році у Харкові. Є одним з засновників некомерційної організації Art Embassy, стартапу Transmonument, компанії V-ART. Мінін розробив віртуальний проєкт під назвою «Храм Майнінгу» — створив універсальний символ гірничої діяльності.

  “Проєкт «Mining Art» є свідченням того, як художник, який використовує різні традиційні способи художнього вираження, тепер оперує сучасними інструментами для виходу на ринок міжнародного цифрового мистецтва”, – розповів Ігор Абрамович. 

  Адреса: Культурно-інформаційний центр при посольстві України у Франції, 

  22 avenue de Messine, 75008, Paris

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share