13 декабря

  ЦУМ: зустріч з дизайнером бренду Nanushka

  В рамках святкування 80-річчя ЦУМ, в універмазі відбулося відразу кілька довгоочікуваних подій. Світський марафон відкрила зустріч з дизайнером улюбленого багатьма київськими модницями бренду Nanushka – Сандрою Сандор. Гості заходу мали можливість особисто поспілкуватися з Сандрою, придбати одяг з нової колекції весна-літо 2020 року, з перших вуст дізнатися про історію створення бренду і його філософії. Модератор події fashion-редактор Vogue UA Веня Брикалін дізнався у дизайнера про найближчі плани розвитку бренду і його еко-вектор.

  Nanushka створює сучасний, універсальний, повсякденний гардероб для сучасних жінок і чоловіків, з метою інтеграції нової неформальної форми краси. Колекції розробляються в Будапешті і виробляються в Європі, а джерелом їх натхнення часто виступають подорожі крізь культури і час.

  В ЦУМ вже представлена ​​нова колекція жіночого одягу Nanushka – весна-літо 2020 «Come As You Are», яка транслює богемний мінімалізм і створена для дівчат з вільною душею і витонченими, але неординарними якостями. Нова колекція дає можливість створити більш індивідуальний стиль, із зухвалими деталями. «Приходь як є» – це данина відображенню в виразною взаємозв'язку до уразливості, яка плекає недоліки найбільш прийнятним шляхом.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share