24 апреля

  ЦУМ Click&Collect: Новий простір видачі інтернет-замовлень

   Україна, Київ – 23 квітня 2021 року – Для того, щоб онлайн-шопінг в інтернет-магазині tsum.ua став ще більш комфортним, команда універмагу відкрила новий простір Click&Collect. Зона на другому поверсі ЦУМу оснащена чотирма просторими примірочними, затишним лобі та баром. Над дизайном і реалізацією проєкту працювала команда проєктного департаменту універмагу спільно з архітектурним бюро AKZ Architectura.

   Click&Collect – це транзитна зона між реальним шопінгом і онлайн-магазином. Саме така концепція була реалізована в інтер'єрі. 

   Click&Collect – це транзитна зона між реальним шопінгом і онлайн-магазином. Саме така концепція була реалізована в інтер'єрі. Атмосферу віртуального світу підкреслили сенсорними панелями з асортиментом інтернет-магазину, насиченими кольорами, футуристичними формами та фактурами.


  На 80 кв. м об'єднано три функціональні простори: каса з рядком, що біжить на матовій поверхні, комфортна зона відпочинку з яскраво-жовтим диваном і примірочні з великими дзеркалами та підвісними люстрами. В інтер'єрі переважають такі матеріали, як оплавлене скло й мармур. Затишну атмосферу в Click&Collect створюють елементи дизайнерського декору, аромадифузори та колекція книг видавництв Assouline і Taschen.

   Тепер, піднімаючись на другий поверх універмагу, клієнт потрапляє до зони Click&Collect, де стилісти інтернет-магазину завчасно підготують всі обрані на сайті товари. При необхідності оперативно замінять розмір і запропонують аксесуари, які зможуть доповнити образ. Зона видачі онлайн-замовлень працює згідно з карантинними нормами, персонал щодня проходить температурний контроль, забезпечений масками і рукавичками.


  Команда ЦУМу запрошує на онлайн-шопінг з високим рівнем комфорту та чекає всіх у новому просторі Click & Collect на 2 поверсі.

   ЦУМ – перший торговий об'єкт формату department store в Україні.

  tsum.ua 

  facebook

  instagram

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share