9 августа

  TAYANNA вийде на головний паркет України

  25 серпня українські знаменитості вийдуть на головний паркет України в рамках культового танцювального шоу "Танці з зірками". Кожного дня вони «кидають» виклик своїм зірковим колегам в надії побачити їх поряд з собою на паркеті під час змагань в прямих ефірах. Сьогодні ж стало відомо, що до змагань в шоу "Танці з зірками" на телеканалі «1+1» приєдналась співачка й ведуча шоу «Життя відомих людей» TAYANNA. Цією новиною «фантастична жінка» поділилася з шанувальниками в своїх соціальних мережах.

  «Коли мені передали естафету #танціззіркамиchallenge, я не мала жодних сумнівів, приймати чи ні. Я дивилася всі сезони і останні два роки мріяла, що сама одного разу вийду на паркет. Як бачите, мрії збуваються. Незважаючи на те, що раніше я ніде не танцювала, а бальні танці для мене взагалі «космос», я в неймовірному передчутті. Мені здається, що в танцях я зможу відкрити в собі нові грані», - коментує TAYANNA.

  З ким TAYANNA танцюватиме в парі та яким буде перший її танець, глядачі дізнаються вже у неділю, 25 серпня в першому прямому ефірі на телеканалі «1+1».

  Источник:

  Новое на сайте
  Share