10 декабря

  TAYANNA стала жінкою третього тисячоліття

  Минулої суботи у Дніпрі відбулась щорічна церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття". Серед переможців одинадцятої за рахунком премії була українська співачка TAYANNA, яка отримала нагороду в категорії «Рейтинг». Крім того, артистка стала спеціальним музичним гостем, виконавши пісню-гімн всіх жінок "Фантастична жінка".

  Статуетку, яка символізує силу, витонченість, підкреслену строгість і зворушливу тендітність – риси сучасної жінки, «фантастична жінка» отримала з рук українського футболіста Владислава Ващука, присвятивши перемогу головним чоловікам в її житті – сину, батькові та продюсерам. На сцені TAYANNA з'явилася у розкішній смарагдовій сукні від дизайнера Каті Сільченко.

  "Я хочу подякувати своєму сину Даніелю i всім чоловікам, які зіграли велику роль в моєму житті: це мій батько, мої продюсери Алан Бадоєв і Михайло Ясинський. Спасибі вам велике за ту силу, за ту віру, яку ви в мене втілили, для того, щоб я змогла пройти свій шлях i тепер стояти тут на цій сцені!", – прокоментувала співачка.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share