6 ноября

  Світильники FILO: український дизайн визнаний Європою

  Ні для кого не таємниця, що завдяки конкурсам світ дізнається про нові обличчя, бренди та проекти. Часто конкурси бувають хорошим трампліном для невідомих в широких колах учасників, адже перемога дає їм можливість розширювати свої можливості та заявити про себе. Так сталось і декілька днів назад, коли італійська фабрика Pianca оголосила про конкурс концептів для українських дизайнерів Pianca Design Award Ukraine. Даний конкурс відкриває переможцям хороші можливості, адже ідеї, які були представлені на відборі, будуть реалізовані і продаватись фабрикою Pianca. Тут можемо дружно порадіти за наших дизайнерів, адже в черговий раз нас визнають в світі, тим самим поставивши на один рівень з провідними студіями дизайну.

  Серед трьох переможців в різних категоріях сміливо можна виділити українську дизайн-студію IDEADEYA з їх колекцією світильників FILO. Адже студія виділяється своїм стрімким успіхом, який здобула за досить короткий проміжок часу. Заснована в 2015 році львівськими дизайнерами Іриною Гуменчук та Ростиком Сороковим, студія почала представлятись на міжнародних виставках, ставала переможцем на конкурсі The Best of Ukrainian Design та отримала можливість представлятись у Франції на Paris Design Week. На сьогоднішній день IDEADEYA займається не лише предметним дизайном, але й розробляє приватні та комерційні інтер’єри.

  В рамках конкурсу Pianca Design Award Ukraine студія представила концепт світильників під гаслом колекції "Living with Nature", відображаючи таким чином природу. Авторами виробів є засновники студії - Ірина та Ростислав. Головна ідея колекції - простота, за яку відповідає лаконічний дизайн, відсутність зайвих деталей та витончені лінії. Надихнувшись рослинами, що ростуть біля озер, дизайнерам вдалось перетворити холодний метал в рослини з тонкими стеблами і довгим листям. Джерелом світла являє собою стилізований листок, який обертається на двох осях, задаючи потрібний напрямок світлового потоку.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share