23 апреля

  СOVID-19: Україна приєдналася до світового флешмобу

  13 квітня 2020 року був підписаний чотиристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров'я України, ЦУМ Київ, Фондом Ріната Ахметова та Інститутом когнітивного моделювання. Мета Меморандуму – забезпечити максимальну ефективність заходів і активацій в рамках комунікації по СOVID-19.

  17 квітня 2020 року ЦУМ Київ спільно з Фондом Ріната Ахметова за підтримки Міністерства охорони здоров'я України приєдналися до світового флешмобу «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ». На вітринах центрального універмагу з'явилися постери з основним життєствердним повідомленням і зведенням правил, яких обов'язково потрібно дотримуватися під час карантину.

  Пристосовуючись до життя в умовах надзвичайних карантинних заходів і перебуваючи на самоізоляції, італійці перші об'єдналися в надихаючому флешмобі «Andra' tutto bene!». На вітринах італійських магазинів з'явилися плакати, на яких зображена палітра веселки зі слоганом руху. Хвиля позитиву дуже швидко перейшла до Іспанії – «Todo va a salir bien!» і до Франції, де в рамках соціальної ініціативи батьки і діти разом малювали плакати з написом «Ca va bien aller!», вивішували їх на своїх вікнах і балконах.

  «Фонд Ріната Ахметова з перших днів включився в боротьбу з коронавірусом в Україні. Ще в лютому, коли в світі не усвідомлювали масштабів трагедії, ми почали підтримувати систему охорони здоров'я закупівлями обладнання, тест-систем, засобів індивідуального захисту перш за все для лікарів. Потім був здійснений внесок в адаптацію системи освіти до віддаленого навчання, серіал для вчителів і серіал для учнів. І після цього ми робимо третій, але дуже важливий крок. Разом з командою ЦУМу ми розповідаємо, що якщо дотримуватися правил, які були розроблені за підтримки МОЗ, то карантин закінчиться швидше. Носіями цих правил стали вітрини головного універмагу країни на вулиці Хрещатик. Це яскрава, соковита, весняна компанія говорить про те, що є буквально вісім простих кроків для досягнення позитивного результату в боротьбі з вірусом: залишайтеся вдома, працюйте з дому, вчіться вдома, робіть покупки онлайн, дотримуйтесь базових правил гігієни і все буде добре! Епідемія закінчиться, ми вийдемо з карантину і повернемося до нормального життя», – коментує Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

  ЦУМ Київ спільно з Фондом Ріната Ахметова закликає локальні бізнеси і рітейлерів приєднатися до флешмобу, а українців ділитися своїми хорошими новинами та приємними моментами в соціальних мережах з хештегом #всебудедобре. Сьогодні особливо важливо всім об'єднатися, залишаючись вдома. Соціальне дистанціювання носить тимчасовий характер, а дата його закінчення залежить багато в чому від дій і відповідальності кожного з нас.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share