20 июня

  Симфонічний оркестр біля Національного музею історії України

  20 червня о 19.00 на майданчику перед Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2) відбудеться грандіозний концерт класичної музики «Класик пікнік. Симфонічний», під час якого прозвучать шедеври світової класики від Йозефа Гайдна та Йоганна Себастьяна Баха. Автором проекту виступає Марія Дідковська, а організатором заходу – благодійний фонд «Відкрита музика міста».

  «Виступ симфонічного оркестру такого масштабу, тим паче під орудою Луїджі Гаджеро, – це грандіозна подія для Києва, але ми прагнемо більшого. Ми хочемо, щоб усі бажаючі могли долучитися і отримати задоволення від музики, адже це зовсім інший формат, інша щільність звуку, яка поглинає з голови до ніг. Ми хочемо, щоб люди насолоджувалися класикою, сидячи на стільцях чи пледах, щоб діти могли танцювати чи гратися, підспівуючи. Це зовсім новий вид дозвілля, який ми хочемо зробити звичним та гармонійним для Києва, як це існує у багатьох європейських столицях», – розказала автор проекту Марія Дідковська.

  У програмі концерту – виступ Kyiv Fantastic Orchestra / Державного естрадно-симфонічного оркестру  України під орудою Луїджі Гаджеро, який виконає композиції:

  • Джовані Габріелі – Канзон XIII для 8 мідних інструментів;

  • Дмитро Бортнянський – увертюра до опери «Сокіл»;

  • Бенедетто Марчелло – концерт для гобоя;

  • Йозеф Гайдн – концерт для труби;

  • Георг Фрідріх Гендель – концерт для арфи;

  • Йоганн Себастьян Бах – оркестрова сюїта №3.

  Знайомити гостей із програмою будуть ведуча Мар’яна Головко та музичний критик Любов Морозова. Майданчик біля сцени буде облаштований місцями для сидіння гостей, а під час концертів працюватиме спеціальна ігрова зона для дітей. Також гості можуть взяти із собою пледи, аби насолоджуватися музикою у зручній для себе манері, що передбачено концепцією заходу.

  Перший у цьому році концерт «Класик пікнік. Сінема» відбувся 14 червня у парку імені Тараса Шевченка, де творча майстерня Мирослави Которович та камерний ансамбль «Артехатта» подарували гостям свята майже 2 години надзвичайно красивої музики, виконавши саундтреки із фільмів Фредеріко Феліні, Стівена Спілберга, Квентіна Тарантіно та Сергія Параджанова. Захід зібрав більше тисячі людей, які прийшли послухати концерт незважаючи на спеку в столиці.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share