16 мая

  РОЗКІШНИЙ СУЧАСНИЙ БУДИНОК У ДУБАЇ

  ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ DUPLEX ЧИСТОЇ ЕЛЕГАНТНОСТІ ТА ДОБРОБУТУ


  Редакція Royal Design у партнерстві з Caffe Latte, Mahmoud Sherif та Vyde Studio представляють розкішний особняк у Дубаї, де гармонійно панують комфорт та добробут. Кожен момент і деталь були ретельно продумані, будинок повинен бути розкішним, але водночас затишним, створеним для сімей, які прагнуть розслабитися і бути спокійними, оточеними теплом і пишністю, двома головними характеристиками Близького Сходу.

  ____________________

  «Комфортний будинок — це велике джерело щастя. Він стоїть одразу після здоров'я і чистого сумління»

  ____________________

  Фоє

  Оточений світлими та еклектичними тонами, такими як золотистий, чорний або сепія, це блискуче фоє є ідеальним поєднанням сучасних і класичних елементів, серед яких виділяються модульний диван Cassia від Caffe Latte, приставний столик Ceylon та дзеркало Altura.

  Вітальня

  Вітальня з вишукано потинькованими стінами становить собою гладкий і підкреслено нейтральний простір, в якому головними акцентами є кавовий столик Robusta та диван Crème, знакові предмети Caffe Latte.

  • 3-4.B77c.jpg
  • 3-3-living-02.B77x.jpg

  Їдальня

  Продовжуючи споглядати цей прекрасний відкритий простір бачимо, нейтральність і комфорт зберігаються також в їдальні. Тут залишили свій слід кілька предметів Caffe Latte, таких як обідній стіл Breve I, стілець Moka, консоль Lungo. Золотисті тони ще більше додають величі та вишуканості цьому простому, на перший погляд, але унікальному приміщенню.

  • 4-4.B77T.jpg
  • 4-5.B77t.jpg

  Спальня для господарів та гостьова 

  Наповнені темними й золотистими тонами, головна і гостьова спальні прагнуть вирішити дві унікальні потреби: комфорт і функціональність. З відтінком гарного смаку і легкої розкоші, ця кімната зачарує та заспокоїть.

  Головна ванна кімната

  Чудово оформлена з високоякісних матеріалів, міцних, як мармур, головна ванна кімната є ідеальним продовженням витонченості та розкоші спалень завдяки відтінкам, натхненним природою.

  Темно-синій поєднується з чорним і золотим у цій гламурній та водночас розкішна службова ванна кімната, з її дзеркалом Persia Mirror, цього разу у вигнутих і темних лініях. 

  Дитяча спальня

  На відміну від попередніх, при цьому не втрачаючи характерного спокою будинку, дитяча спальня - це особливе місце, де дівчатка почуватимуться в безпеці у цьому милому, зачарованому та дуже яскравому світі магії та природи.

  Офіс

  Повертаючись до сильніших і благородних тонів, наша подорож у теплі краї завершується цим затишним, але імпозантним офісом, в якому стіл Nougat Desk постає у всій своїй красі, як справжній витвір мистецтва.

  ____________________

  Сучасний дизайн CAFFE LATTE має на меті забезпечити ергономічність та функціональність будь-якого приміщення, використовуючи сучасний мінімалістичний підхід. Доповнюючи естетику інших дизайнів за допомогою нейтральної колірної палітри, він надає впевненості будь-якому проєктові, придатний для будь-якого смаку. 

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share