21 декабря

  Робота скульптора Володимира Цісарика стала частиною панно французької художниці Dominique Gonzalez-Foerster

  Робота у вигляді скульптури Мазоха, яку створив український скульптор Володимир Цісарик, стала частиною колажного панно всесвітньо відомої французької художниці Dominique Gonzalez-Foerster. Панно, розміром 24х5 метрів «Volcanic Excursion» (A Vision), нещодавно було представлене у Віденській галереї Secession.

  Загалом на панно зображено 235 відомих особистостей, тварин, персонажів та уявних істот за допомогою фотографій, художніх образів та скульптур: серед популярних історичних постатей можна впізнати Енді Уорхола, Грету Тунберг, Франца Кафку, Густава Клімта, Марлен Дітріх, Фріду Кало, Мерилін Монро, Марію Каллас, Боба Ділана  та Захер фон Мазоха. Останній представлений у вигляді скульптури, створеної Володимиром Цісариком, яка вже давно стала візитівкою Львова.

  «...Прокинувшись посеред ночі, я мала видіння. Ми були поруч з невеликим вулканом з спокійним потоком лави, рослинність була тропічною, там були колібрі і лами... Моє тіло помножилось на декілька привидів, оточених натхненними друзями, людьми та не людьми, сучасників та з минулого. Це була красива, радісна, організована юрба як марш, протест, екскурсія...», - Dominique Gonzalez-Foerster.

  Dominique Gonzalez-Foerster є всесвітньо відомою художницею, проживає в Парижі та Ріо-де-Жанейро, в творчому бекграунді має приватні виставки в Centre Pompidou, Musee d’Art Moderne de Paris та в інших знакових галереях світу, брала участь у Венеціанському Бієналле. Також художниця тісно пов’язана зі світом моди - співпрацювала з модним домом Balenсiaga в оформленні  вітрин їх бутиків в Нью-Йорку та Парижі.

  Источник:

  Фото: Tatjana Dannik, Pablo de la Barra
  Новое на сайте
  Share