18 марта

  Ретроспектива французького модного дому Chloe в Києві

  Христина Храновська спільно з журналом L’Officiel Україна представляє проект CHLOE COUTURE, покликаний привернути увагу суспільства до моди як до одного з різновидів візуального мистецтва. Це ретроспектива всесвітньо відомого модного Дому, заснованого 1952 року талановитою дизайнеркою Габі Агьєн. Протягом усього часу існування Chloé залишається брендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні дизайнери ‒ Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Файло, Ханна МакГіббон та інші. З 2017 року креативним директором Дому є Наташа Рамсей-Леві.

  В рамках проекту представлено спеціальну ретроспективну колекцію Chloé Archive, сформовану 2011 року, яка відтворює тематичні лінії бренду та ключові моменти історії модного Дому. У двох залах представлено тридцять образів: впізнавані, знакові моделі експонуються поруч із менш відомим, але не менш надихаючим вбранням, вперше показаним широкій публіці. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні витвори1980-х, і практичний одяг 2000-х. І сукні Карла Лагерфельда різних років, і куртки Стелли МакКартні з її останньої колекції для Chloe, і брючний костюм з минулорічної колекції дизайну Наташі Рамсей-Леві.

  CHLOE COUTURE демонструє внесок модного Дому, який завжди вітав молоді таланти і свіжі ідеї, в історію світової моди. У першій залі одяг на манекенах доповнюють архівні матеріали, які розповідають про творчий процес дизайнерів, які працювали як креативні директори Chloé - нотатки, документи, світлини з показів, редакційні статті.

  У другій залі вбрання «супроводжує» добірка вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні та знамениті фотографії Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта, малюнки класика fashion-ілюстрації Антоніо Лопеса (1943-1987). Візуальний супровід демонструє, яким чином Дім моди Chloé створює впізнавану естетику і шарм, «зашитий» в ДНК бренду.

  Амбіція Національного художнього музею України ‒ стати сучасним музеєм мистецтва та місцем зустрічі найрізноманітніших спільнот, які розвивають візуальну культуру в Україні. Неможливо уявити сучасний музей без міждисциплінарних проектів, пов'язаних з модою, архітектурою та дизайном. Працюючи над візією розвитку музею як інституції та розробляючи концепт музею сучасного мистецтва, наразі ми робимо перші кроки в напрямку розширення своїх зацікавлень. Експериментальний для музею проект співпраці з модним Домом зі світовим ім'ям - це перший із ряду проектів NAMU, покликаний створити ситуацію, де можна в ролі музейних експонатів уявити не характерні для художнього музею речі.

  Ініціатор проекту: Христина Храновська, представниця Chloe в Україні

  Куратори: Джеральдін-Джулія Сомьє і Уляна Бойко

  Архітектор: Арно Колкомб

  Інформаційна підтримка: L’Officiel Україна

   

  Національний художній музей України, вул. Михайла Грушевського, 6,

  Музей працює щодня (окрім понеділка і вівторка)

  Середа, четвер, неділя - з 10:00 до 18:00

  П’ятниця – з 12:00 до 20:00

  Субота – з 11:00 до 19:00

  Источник:

  Новое на сайте
  Share