14 марта

  Рекламна кампанія ЦУМ до 80-річчя головного універмагу країни

  ЦУМ Київ продовжує відзначати своє 80-річчя і вслід за відкриттям нових вітрин, презентує ювілейну рекламну кампанію весна-літо 2019 – «ЦУМ. КРІЗЬ ПОКОЛІННЯ».

  80-річчя центрального універмагу столиці – привід, який подарував креативній команді ЦУМ можливість відійти від традиційного підходу в створенні рекламної кампанії та показати ЦУМ через призму його історії та культурної спадщини. На перший план вийшли живі емоції реальних людей, їх спогади про минуле і міркування про сьогодення.

  Вперше героями рекламної кампанії ЦУМ стали не професійні моделі, а представники відомих українських династій, молоді артисти нової хвилі, арт-діячі та бізнесмени, які зробили свій особистий внесок в розвиток України. У зйомці кампанії взяли участь 15 героїв: улюблениця українців Народна артистка Ада Роговцева в компанії своєї дочки режисера Катерини Степанкової і внучки Дарини, чемпіонка світу з підтягування Анастасія Васильченко, внучка Софії Ротару модель Софія Євдокименко, художниця Оксана Левченя зі своїм сином Максімільяном Константіновським, власник мережі кав'ярень ONE LOVE coffee Володимир Задірака зі своїм батьком, братом та племінником, виконавчий директор готельного комплексу Bursa Kyiv Василь Гроголь, українська актриса Варвара Лущик, моделі Тамара Деркач і Галина Герасімова. Кожен герой своїм прикладом демонструє нерозривний зв'язок поколінь, сімейні цінності та традиції, які відображаються в філософії ЦУМ в новому сезоні.

  «ЦУМ святкує 80 років в цьому році. Це знакова цифра і сам ЦУМ за цей час став знаковим місцем для киян і гостей столиці. Цією рекламною кампанією ми хотіли переосмислити цінності ЦУМ, оскільки це вже давно не просто універмаг: ЦУМ – це традиції, це спогади, це емоції поколінь. Рекламна кампанія – це перший прояв, присвячений 80-річчю – нас чекає цілий ряд гучних проектів», - генеральний директор ЦУМ Київ Євген Мамай

  На тлі мінімалістичного дизайну герої зйомки приміряли образи з колекцій весна-літо 2019 від Versace, Jimmy Choo, No21, Red Valentino, Bally, Jil Sander Navy, Alexa Chung, DVF, The Kooples, Nanushka, See by Chloe, Max Mara, Hugo Boss, Eterna, Ted Baker, Pierre Hardy, Jacadi та інших.

  Фотограф: Дмитро Гончаров 

  Стиліст: Ганна Гончарова, Дар'я Шиндер

  Зачіски: Ірис Онуфрієнко

  Макіяж: Наталія Васильєва, Євгенія Козлова 

  Источник:

  Фото: Дмитро Гончаров
  Новое на сайте
  Share