24 октября

  Презентація колекції Andre Tan x Катя Осадча

  В арт-просторі «Щербенко Арт Центр» український дизайнер Андре Тан презентував нову колекцію одягу, яка є результатом спільної колаборації з телеведучою Катериною Осадчою.

  В осінню капсулу під назвою Timeless увійшли комфортні светри з високим горлом, трикотажні брючні костюми та кардигани на великих ґудзиках, елегантні сукні та спідниці. Не забули й про головні убори: кепі, обруч з бантом та капор — знакові аксесуари в гардеробі Каті. Це прості речі, що легко поєднуються між собою і будуть актуальні багато років, незалежно від трендів. Кольори колекції також поза часом: білий, сірий та відтінки бежевого. Велику увагу Андре та Катя приділили матеріалам, обравши ніжний шовк та м’який кашемір.

  Локація для показу, галерея «Щербенко Арт Центр», була вибрана не випадково: на сукнях і светрах розцвіли мальви та волошки з картин українських художниць Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Крім цього, локація була оформлена наче справжній ліс, серед рослин якого, моделі демонстрували нову колекцію.

  Розпочинаючи роботу над нашою новою спільною колекцією, ми вирішили звернутись до творчості двох видатних українських художниць: Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Принти на сукнях, светрах та кардиганах створені за мотивами їх картин. Кожна квітка у малюнку має своє значення. Це речі, що зігрівають не тільки тіло, а й душу”, — розповідає Андре Тан.

  Кожна деталь на одязі несе свою символіку, наприклад, волошка в українській традиції — це символ вірності, скромності та душевної краси, а мальва — любові до рідної землі та спадщини предків. Колись українські жінки вишивали ці квіти на сорочках, як обереги. Крім цього, в колекції багато цікавих поєднань, таких як спортивні елементи та вишукані матеріали, а також баланс між модою та комфортом. Саме тому, в колекції Timeless можна знайти універсальні речі, які підходять для всіх цих випадків, адже сучасній жінці іноді бракує часу на перевдягання.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share