14 декабря

  Презентація англомовного путівника KyivByLocals

  В арт-просторі ЦУМ, що на 7-му поверсі головного універмагу України, відбулась презентація щорічного путівника KyivByLocals та відкриття виставки фотографій міста Києва, яка буде тривати до 17 грудня. На сьогодні, гід KyivByLocals можна придбати у всіх мережах книжкових та сувенірних магазинів, книжковому інтернет-магазині Yakaboo, Duty Free (аеропорти Бориспіль та Жуляни), мережі інформаційних пунктів для туристів Guide Tour, Good wine, концепт-сторах, кав’ярнях One love coffee, Kultura споживання, Чашка espresso bar. А також у Берліні та Брюсселі.

  KyivByLocals - унікальний англомовний гід українською столицею, створений киянами. Ідея проекту належить чотирьом киянкам - Аліні Руді, Ніні Горбачовій, Зої Литвин та Ользі Бесхмельнициній. Паралельно зі створенням гіда, команда проекту оголосила конкурс фотографій у соціальній мережі Instagram з хештегом #kyivbylocals, участь у якому взяли більше 20 000 фотографій. Найкращі світлини не тільки увійшли до путівника, але й стали частиною виставки. Також, до випуску нового гіда організаторки провели опитування про найулюбленіші місця Києва у якому цього року взяли участь більше 2000 киян.

  «Для нас важливо показати Київ таким, яким ми бачимо його кожного дня. Коли запізнюємось на роботу й забігаємо за кавою в улюблену кав’ярню, де завжди затишно, чи коли святкуємо дні народження наших рідних з найкрутішим у світі тортом, чи просто гуляємо з друзями найулюбленішими вуличками. Нам хотілось поділитись не просто “адресами”, а саме емоціями, щоб кожен з гостей столиці привіз додому справжні автентичні враження. І ми раді, що наша ідея об’єднала стількох людей, які люблять та розвивають Київ!” - відзначають авторки проекту KyivByLocals.

  Новий путівник не тільки змінив наповнення, додавши посилання на нові локації, але й розкрив улюбленні місця відомих людей Києва, які цього року здивували ще більше. Своїми рекомендаціями у путівнику поділились: Віталій Кличко, Onuka, Альона Гудкова, Тоня Ноябрьова, Володимир Задірака, Ярослав Ажнюк, Катя Тейлор, Ілля Чічкан, Маша Шубіна, Володимир Манжос, Слава Балбек, Наталія Гоций, Ольга Навроцька, Сергій Рибік та інші яскраві представники Києва.

  Нагадаємо, що перший путівник був презентований у 2017 році - до початку Євробачення у місті Києві у кількості 2000 примірників. Наразі, тираж нового путівника збільшено до 4000 екземплярів.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share