3 августа

  Персональна художня виставка Дар’ї Іващенко: "Allusions" та "Mumpsy.Wants.Tattoo"

  Хіба не дивно, що всі ми знаємо як виглядає коріння імбиру, проте чи милувались ми хоч раз його цвітінням?

  Хіба не дивно, що всі ми знаємо як виглядає коріння імбиру, проте чи милувались ми хоч раз його цвітінням? Або може ви впізнаєте евкаліпт не за властивим йому матовим листям та прохолодним ароматом, а наприклад… за яскравими квітками коралового кольору?

  Четверта персональна виставка робіт художниці Дар’ї Іващенко «Allusions» пропонує нам зануритись у такий знайомий і водночас – потаєний світ природи і ії надзвичайної краси.

   

  Художня виставка «Allusions» має на меті не тільки привернення уваги глядача до світу Флори під новим, незвичним кутом. Картини Дар’ї Іващенко також щільно переплетені з певним історичним та соціокультурним дискурсом. Коріння, що нагадує нам про наше персональне кореневище – родинні зв’язки, які формують нас як особистостей, ведуть по життю і надають міцну підтримку, чи навпаки – занадто сильно стримують наш ріст. Зберегти чи знищити? Квітка бавовни, що є портретом цілої епохи людської безчесності. Пам’ятати, щоб подібне ніколи не трапилось знов.


  Випускниця KAMA з курсу «Contemporary Art», Дар’я Іващенко успішно експонує свої роботи в Україні та за її межами, зокрема у 2019 відкрила дві персональні виставки у Києві та Львові. Презентувала художньо-соціальний проект за підтримки фонду Олени Пінчук. Роботи авторки також знаходяться у приватних колекціях в Україні, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Іспанії та Греції.

  Аллюзійні змісти, що є в кожній картині, спонукають глядача зануритися у власний простір екзистенційної рефлексії, де візуальні образи не мають чітких кордонів, натомість відбувається динамічна міграція сенсів та символів, метою якої є пошук відповідей на фундаментальні питання людської свідомості.

   

  Художниця працює в унікальній техніці, де зображення наноситься на поталь, завдяки чому картини реагують на найменші зміни в освітленні, і кожного разу створюють нове враження.

  художня виставка "Mumpsy.Wants.Tattoo"

  «Mumpsy.Wants.Tattoo» – соціально-художній проект, що досліджує актуальну культуру татуювань в контексті трендів сьогодення, ставить запитання про відносно непостійну свідомість їхнього вибору та закликає відповідально робити вибір стосовно свого тіла.

  Художниця, а точніше створений нею віртуально-полотняний персонаж-блогер свинка Мампсі, розмірковує на тему впливу трендів на власний вибір. Для цього вона озброюється двома найпотужнішими для нашого часу інструментами впливу та дослідження – коментарями фоловерів та хештегами інфлуенсерів, за якими протягом дев’яти місяців здійснює пошук модних ідей.

  Свинка Mumpsy має власний аккаунт https://www.instagram.com/mumpsy.wants.tattoo/ в мережі Інстаграм, постить сторіз і проводить з їх допомогою голосування стосовно ідей наступних тату, спілкується з підписниками про кількість зображень на власному тілі – все згідно канонів дигітально-фешенебельного 2019 року.

  Протягом дев’яти місяців, досліджуючи коментарі фоловерів та хештеги інфлуенсерів та слідуючи модним ідеям та порадам, Mumpsy змінює свій зовнішній вигляд. Її перетворення лягло в основу соціально-художнього проекту «Mumpsy.Wants.Tattoo».-


  • "Mumpsy.Wants.Tattoo"

  Источник:

  Новое на сайте
  Share