20 октября

  ПЕРША СУВЕНІРНА КОЛЕКЦІЯ ЦУМ КИЇВ І МУЗЕЮ ІВАНА ГОНЧАРА

  100% прибутку буде спрямовано на збереження колекції Музею Івана Гончара та напрям «Відбудова України» фандрейзингової платформи UNITED24

  У межах цьогорічного арт-сезону команда універмагу відкрила вітрини, поп-апи та випустила нові пакети, натхнені колекцією Музею Івана Гончара та народною творчістю. Київський ЦУМ продовжує тему української культурної спадщини та народного мистецтва та презентує разом із Музеєм першу благодійну колекцію сувенірної продукції.

  • suvenrna-kolektsya-7.BrRK.jpg
  • suvenrna-kolektsya-8.BrRD.jpg

  100% прибутку від продажу колекції буде спрямовано на збереження колекції Музею Івана Гончара та на відбудову України через державну фандрейзингову платформу UNITED24, ініційовану Президентом Володимиром Зеленським.

  • suvenrna-kolektsya-5.BrRF.jpg
  • suvenrna-kolektsya-6.BrR5.jpg

  ____________________

  «Українське народне мистецтво дає нам важливий зв'язок з історією і, поруч з тим, надихає сьогодні, зміцнює духовні сили для боротьби. Ми впевнені, що ця колекція сувенірної продукції стане прикладом доброї співпраці бізнесу та культурного сектору, додасть віри в те, що об'єднані ми обов'язково переможемо»

  коментує Мирослава Вертюк, завідувачка відділу нематеріальної спадщини Музею Івана Гончара

  ____________________

  • suvenrna-kolektsya-3.BrR8.jpg
  • suvenrna-kolektsya-4.BrRh.jpg

  ____________________

  «За 5 місяців роботи UNITED24 об’єднала донорів зі 110 країн і найрізноманітніші індустрії: від спорту до кінематографа, від моди до айті. Ми завжди раді співпраці з українським бізнесом, а з ЦУМом — особливо. Адже колекція з Музеєм Гончара виконує надважливу місію — популяризує автентичну українську культуру. Ми будемо раді презентувати її на міжнародних заходах UNITED24, закохуючи в Україну людей з усього світу»

  коментує Ярослава Гресь, координаторка UNITED24

  ____________________

  • suvenrna-kolektsya-11-jpg.BrRm.jpg
  • suvenrna-kolektsya-12.BrRs.jpg

  У першому дропі, який став початком серії колекцій сувенірної продукції ЦУМу, представлені футболки, екошопери, чашки у білих і чорних кольорах зі світлинами картин «Портрет дівчини у вінку» (1920-30 рр.) та «Козак Мамай» (1801-1900 рр.), листівки з репродукціями українських митців – «Родина Павла Петренка» (1941 р.), «Несе Галя воду...» (1984 р.) та «Голуби на пеньку» (сер. 20 ст.). А також свічки з ароматами диких трав, кедру та квітів безсмертника, дикої ружі і півонії, що традиційно входили до складу українського вінка, та свічки з легкими нотами лісових трав, які споконвіку ростуть на українській землі, деревію, барвінку, мальви та любистку.

  • suvenrna-kolektsya-9.BrRr.jpg
  • suvenrna-kolektsya-10.BrRR.jpg

  ______________________

  «Цьогоріч у рамках українського арт-сезону ми розширили можливості для наших гостей та клієнтів бути безпосередньо дотичними до проєкту. Перший дроп сувенірної продукції ЦУМу створено у плідній співпраці з нашим партнером, Музеєм Івана Гончара, та за підтримки платформи UNITED24. Благодійна складова направлена на збереження культурної спадщини та відновлення України, і ми не плануємо зупинятися –  вже розробляємо наступні колекції»

  коментує Маруся Коваль, маркетинг-директорка ЦУМу

  ____________________

  Перша лімітована колекція сувенірної продукції ЦУМ Київ ексклюзивно представлена на поверхах універмагу та в онлайн-магазині tsum.ua.

  ЦУМ Київ – перший торговий об'єкт формату department store в Україні.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share