20 мая

  Перша леді України: найстильніша жінка на інавгурації президента

  В Києві відбулась інавгурація новообраного Президента України - Володимира Зеленського. Без перебільшення ця подія стала однією з головних тем для обговорення декількох сотень мільйонів людей, як в Україні, так і за її межами. Але давайте не будемо зараз про політику та про президента. Адже окрім самого Зеленського та його інавгурації в центрі уваги була також новоспечена перша леді Олена Зеленська. Перша леді новачок, як сама себе назвала в Instagram Олена, з’явилась на публіці у стильному образі, який був створений виключно від українських дизайнерів. Елегантний образ Олени не залишив байдужим нікого та приніс їй ще одне звання - найстильніша перша леді. До цього титул найстильнішої достойно несла Марина Порошенко, але Олені вдалось її перевершити. Відтепер преса буде пильно стежити за гардеробом першої леді та порівнювати її з образами дружин президента США Меланії Трамп, президента Франції Бріжит Макрон, герцогинею Кейт Міддлтон та княгинею Монако Шарлен.

  На інавгурацію свого чоловіка Олена Зеленська прийшла у ніжному образі молочного відтінку від дизайнера Артема Климчука - засновника українського бренду ARTEMKLIMCHUK. Комплект першої леді був спеціально створений під замовлення та складався з сукні і жакету з кейпом з шовково-вовняного крепу. Для оформлення рукавів сукні та крепу майстри з вишивки використовували традиційні українські артизанальні техніки, адаптуючи флористичні і анімалістичні мотиви з килимів початку ХІХ століття Сумщини та Полтавщини. Розташування елементів вишивки на кейпі натхнене символізмом стародавнього Трипілля. На вишивці зображені квіти та голуби миру, які тримають у своїх дзьобах квітку, що символізує віру у світле майбутнє.

  Робота над вбранням першої леді тривала більше тижня, адже для його пошиття було витрачено 184 години. Всі елементи одягу були створені сімома людьми і пошиті виключно вручну. Робота тривала навіть вночі. В завершеному вигляді Олена своє вбрання побачила в переддень інавгурації свого чоловіка. Вартість даного комплекту не розголошується, але як обіцяє дизайнер, це не остання його співпраця з Оленою, та інтригує новими образами новоспеченої першої леді.

  Яскравими акцентами в образі Олени Зеленської були елегантні бежеві туфлі на підборах, а також мінімалістичні золоті сережки у вигляді півсфер від українського ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry, засновницею якого є Валерія Гузема. Валерія призналась, що сережки виготовлялись вручну три дні та були подарунком для Олени. Також вдало доповнили образ Олени денний легкий макіяж та елегантна зачіска. Аналізуючи гардероб Олени, можна з впевненістю сказати, що вона має хороший смак в одязі та слідкує за світовими модними трендами, адже одягається в стилістиці та кольорах, що відповідають трендам цього року.

  Нагадаємо, що 20 травня в Україні відбулась інавгурація шостого президента України, пост якого зайняв Володимир Зеленський. Редакція Royal Design вітає Володимира та Олену з новими обов’язками, бажаючи достойно нести нові звання, сили і мотивації в будуванні успішної країни, адже на вас покладається вся країна.

  Источник:

  Фото: прес-служба Владимира Зеленського
  Новое на сайте
  Share