18 сентября

  PARK3020 — перший публічний парк сучасної скульптури в Україні

  15 вересня відкрився PARK3020 — перший публічний парк сучасної скульптури в Україні

  «PARK3020 — це скульптурний парк під відкритим небом, який є посилом нащадкам на тисячоліття. У сучасній скульптурі ми закодовуємо наші цінності, хочемо розказати майбутнім поколінням, про що ми мріяли, що нас надихало. Це передача інформації через скульптуру. Парк повинен стати майданчиком для українських скульпторів і віддзеркаленням їхніх мрій та творчих амбіцій. Мені б хотілося, щоб українська душа була розкрита й про неї дізнався весь світ», — зазначив візіонер PARK3020 Ігор Кривецький під час церемонії відкриття.

  Експозиція складається з 23 робіт українських скульпторів, серед яких Назар Білик, Анна Звягінцева, Олексій Золотарьов, Антон Логов, Анна Надуда, Богдан Томашевський, Володимир Кочмар та інші.

  «PARK3020 — це довготривалий проєкт розбудови художньої спільноти та формування конкурентоспроможної української культури не лише на національному рівні, а й на світовому. Парк є місцем, де українське мистецтво та скульптура, зокрема, стають ближчими до визнаних експертів та до широкої публіки: сучасне мистецтво в Україні є вартим того, щоб про нього говорили», –– коментує кураторка проєкту та засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор.

  Головною амбіцією PARK3020 є запуск комплексної освітньої програми та міжнародного обміну, а також постійне щорічне оновлення експозиції парку. Зокрема завдяки співпраці з британською інституцією презентації публічного мистецтва — Йоркширським скульптурним парком.

   

  «Я рада нашій співпраці з PARK3020. Ми щойно відновили роботу Йоркширського скульптурного парку й були приголомшені зростаючим суспільним попитом на скульптуру та природу, яка, здається, стала ще більш важливою для людей під час пандемії. Ми чекаємо з нетерпінням на те, щоб доєднатися до роботи першого в Україні постійного парку скульптур, підтримувати художників та приносити людям натхнення та радість», — поділилася враженнями кураторка Yorkshire Sculpture Park та членкиня експертної ради PARK3020 Хелен Фебі у відеозверненні на відкритті. 


   PARK3020 — унікальна платформа та інституція, яка є відкритою для широкої публіки. Парк знаходиться в 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля Edem Resort Medical & SPA. Вхід до парку безкоштовний за підтвердженою реєстрацією на сайті. 

  Також на сайті зовсім скоро з’явиться актуальна інформація про наступні проєкти, освітні програми та перспективи розвитку.

  Інформаційна довідка

  Edem Resort Medical & SPA – готельно-парковий комплекс в оточенні лісу й озера біля Львова. Комплекс потрапив до рейтингу десятки кращих SPA і Wellness-курортів світу від Total Escape. У 2019 році Edem Resort отримав нагороду Best Medical Hotel та Best Wedding Hotel від International Hospitality Awards.

  Port.agency – агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, яка створює проєкти заради соціальних змін. У портфоліо проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

   Yorkshire Sculpture Park — провідний міжнародний центр сучасної скульптури, який понад 40 років на постійній основі експонує роботи кращих світових митців та впроваджує освітні проєкти.

  Сайт: https://park3020.com

  Соцмережі PARK3020:

  https://www.facebook.com/park3020/ 

  https://www.instagram.com/park_3020/ 

   


  Контакт для зв’язку

   Port.agency

  П’яних Юліана

  тел.: 0933288118

  пошта: [email protected]

  ФОТО: Дан Балашов

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share