28 февраля

  OUT OF THE WALLS: Арт проект молодого українського мистецтва

  Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell

  OUT OF THE WALLS

  Арт проект молодого українського мистецтва

  26 лютого у Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell спільно із запрошеними арт-кураторками Дар’єю Біленко та Анною Аветовою був представлений колективний проект сучасного українського мистецтва — OUT OF THE WALLS. Проект покликаний продемонструвати роботи представників молодої української арт-хвилі для локального глядача і гостей міста.

  Сьогодні людство опинилося в епіцентрі змін, яких ніхто не міг передбачити

  Сьогодні людство опинилося в епіцентрі змін, яких ніхто не міг передбачити. Порядок речей більш не має звичної форми і константи. Все змінюється під впливом обставин глобального масштабу, і процес змін народжує нову реальність. Нові життєві тенденції негайно впливають на сферу сучасного мистецтва, молоді художники стають оповідачами історій нової дійсності. Змінюється не тільки форма і сенси мистецтва, а й форми його позиціонування та експозиційні прийоми. Виставкова концепція White Cube стає класикою, але більше не обов'язковою нормою, мистецтво виходить за рамки — Out of the walls.

   


  Мета кураторів проекту — відкривати нові імена молодих українських художників для публіки, створювати сміливі арт-проекти, візуалізувати молоду українську арт-хвилю на локальній і світовій арт-сцені. Молода кров українського арту вимагає особливої ​​уваги та підходу, презентація робіт молодих художників повинна бути такою ж зухвалою, свіжою та ідейною, як і самі роботи. Виставка у просторі Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell стане втіленням нової арт-реальності — відкритої для глядача і відмінної від загальноприйнятих укладів арт-середовища.

   


  Художники учасники проекту: Dasha S Kandinsky, Ольга Каріка, DVNDRUID, Тарас Гайда, Марина Бородуля, Kristi Goshovska, Євген Клименко.

   Куратори проекту: Дар’я Біленко, Анна Аветова.

  Партнери проекту: Young Blood, TUASHO.

   Тривалість виставки: 26 лютого - 9 березня 2021 р.

  Фото :  Дарья Никитюк, Владимир Денисенков

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share