10 декабря

  Новорічні вітрини в київському ЦУМ

  В київському ЦУМ відбулась найочікуваніша подія року - відкриття новорічних вітрин. Як і в французькій Gallery Lafayette і британському Harrods, святкові вітрини головного універмагу України являють собою справжню атракцію. Традиційно, відкриття новорічних вітрин ЦУМ – це початок святкового сезону в Києві. В цьому році вітрини головного універмагу країни присвячені подорожам та незабутнім враженням.

  Новорічні свята – казковий період, що наповнює кожного з нас теплими спогадами з дитинства. Саме ці почуття надихали креативну команду ЦУМ під час вибору сюжетів, фактур та матеріалів для створення святкових інсталяцій.

  «Сьогодні ми даруємо можливість здійснити подорож в одну з чотирьох країн Європи. Нові вітрини розкривають атмосферу казкового свята Італії, Франції, Великобританії і Німеччини. Кожна вітрина – враження про країну. Креативна команда витратила близько 12 тижнів з моменту створення креативної концепції до реалізації всього проекту. Наші вітрини емоційні, теплі, зрозумілі кожному», - керівник креативного відділу ЦУМ Христина Юра.

  Для новорічних вітрин ЦУМ спеціально були створені збільшені копії ялинкових іграшок країн Європи: італійське джелато, що нагадує ялинку, вінтажні коники з французької каруселі, найулюбленіші песики королеви Англії – коргі, імбирні пряники і ароматні бретцелі з Німеччини. Що до цікавих фактів: наприклад, в вітрині присвяченій Італії було використано більше 300 ложок, а для оформлення святкових інсталяцій пошили близько 500 кв. м. оксамитових завіс. До речі, одна з вітрин включає інтерактивну технологію – взаємодію з глядачем за допомогою камери, що транслює зображення на екран в живому часі. Дизайн цієї вітрини імітує фотокамеру, яка є невід’ємним атрибутом усіх подорожей.

  «Сучасний ЦУМ орієнтований на створення унікального клієнтського досвіду. Ми вивчаємо світові тенденції рітейлу та активно впроваджуємо досвід відомих універмагів, таких як Selfridges, Galeries Lafayette, Maсy’s, Le Bon Marche та інших», - Генеральний директор ЦУМ Євген Мамай.

  Зазирнувши у новорічні вітрини ЦУМ ви зможете здійснити подорож в іншу країну і відчути атмосферу іншого міста, подолавши лише кілька кроків.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share