2 мая

  Nora Polinnia презентовала новий іронічно-феміністичний трек Midnight Boy

  Та мініальбом Past Chronicles, в якому ділиться своїми спогадами та переживаннями з довоєнного життя

  Юна українська співачка та сонграйтерка Nora Polinnia презентує новий трек Midnight Boy та водночас мініальбом Past Chronicles, до якого він увійшов.

  • IMG_8841-JPG.Bmr5.jpg
  • IMG_8842-JPG.BmrR.jpg

  Нагадаємо, нещодавно донька продюсера Юрія Нікітіна та співачки й менторки Ольги Горбачової анонсувала вихід трьох ЕP: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Ця музична трилогія — своєрідна еволюція почуттів співачки, яка сумує за минулим, страждає в сьогоденні та передчуває майбутнє.

  • IMG_8843-JPG.Bmrm.jpg
  • IMG_8840-JPG.Bmrs.jpg

  Midnight Boy — це чергове одкровення Nora Polinnia. Цього разу про так званих «опівнічних хлопців», відчайдушних та привабливих, які за зовнішньою впевненістю ховають власні страхи, комплекси та сумніви.

  ____________________

  «Ця пісня — історія про такого собі самовпевненого альфа-самця, що вважає, що всі мають підлаштовуватись під нього та робити те, що йому заманеться. Свого часу в моєму оточенні було чимало таких хлопців, але, як виявилось, більшість з них нікчемні й досі не вміють піклуватися про себе: їхні матусі готують для них обіди та прасують білизну, а татусі вирішують будь-які питання. Я закликаю всіх молодих жінок продовжувати жити своїм наповненим життям та сприймати таких «міднайт бойз» жартома. А самим ставати Midnight Girls, які мають повне право на фан та бешкетництво»

  Nora Polinnia

  ____________________

  У пісні багато іронії та феміністичних меседжів. Це своєрідний маніфест, що закликає дівчат не марнувати час на цей «типаж», із гумором ставитися до подібних проявів та насамперед любити себе.

  • IMG_8846-JPG.BmrB.jpg
  • IMG_8844-JPG.Bmr7.jpg

  Слухати трек та завантажити EP можна за посиланням.

  Слідкуйте за анонсами прем’єр Nora Polinnia в її Instagram та на YouTube-каналі.  

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share