14 мая

  NO SEASON SEASON: Ukrainian Fashion Week анонсує дати нового модного сезону

  Сьогодні оргкомітет Ukrainian Fashion Week офіційно заявив, що Тижню моди в Україні − бути! 

  Проаналізувавши ситуацію у глобальній та українській економіках, потрібно визнати, що у світовій fashion-індустрії відбуваються зміни, каталізатором яких виступила пандемія COVID-19. Проведене оргкомітетом UFW опитування у квітні 2020 року показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019, а понад 40% працівників fashion-брендів України під час карантину пішли у неоплачувану відпустку.

  Розуміючи виклики для бізнесу, спричинені карантином, команда Ukrainian Fashion Week не будемо скасовувати чи переносити сезон. Саме тому, оргкомітетом було вирішено, що NoSS відбудеться у Мистецькому Арсеналі з 31 серпня по 4 вересня 2020 року, але у новому форматі. Адже fashion в Україні має бути збереженим, а час − не згаяним. Також потрібно розуміти, що вихід із карантину гарантує поновлення роботи компаній, але не знімає гострих питань функціонування, а в деяких випадках − існування дизайнерських брендів.

  «У когось може скластися враження, що ми повертаємось у минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії – від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів − відбулась. Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами – ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями. Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться і відчуття справжньої цінності існування моди як такої. А за цим − і впевненість у перспективах індустрії. У світі і в Україні, з її величезним потенціалом» − Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

  Ukrainian Fashion Week готовий підтримати українських дизайнерів, оголошуючи концепцію позасезонності – NO SEASON Season і закликаючи презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального. UFW надасть можливість дизайнерам представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, та колекції нового сезону. Також буде продовжено розвиток sustainability в межах проєкту BE SUSTAINABLE!. Команда Українського тижня моди створить спеціальні умови для презентації молодих дизайнерів.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share