30 марта

  Юрій Нікітін презентує інноваційну платформу для монетизації контенту UGREATOR і запрошує всіх охочих на закриту онлайн презентацію

  Абсолютно новий рівень стосунків креаторів та їхніх фоловерів у єдиному діджитальному просторі, де кожен може заробляти в ігровому форматі.

  UGREATOR – це платформа, заснована продюсером Юрієм Нікітіним, що об’єднає  українських креаторів із різних культурно-креативних сфер (музикантів, дизайнерів, художників, хореографів, блогерів тощо) та їхніх фоловерів по всьому світу. І все це задля підтримки творчості перших та самовираження других. Особливістю нового проєкту стане те, що заробляти зможуть не лише ті, хто створюють контент, а й ті, хто його споживають та за ним спостерігають.

  Презентація проєкту відбудеться 12 квітня о 19:00 за київським часом, а взяти у ній участь може будь-хто за умови реєстрації на сайті.

  ____________________

  «Якщо ти в авангарді, любиш творити, бажаєш бути серед перших учасників нашого творчого ком’юніті та отримати максимум – welcome! Ми прагнемо зменшити дистанцію між креаторами та фоловерами і побудувати новий формат відносин, в якому кожен є важливим. Завдяки ретельно продуманим механікам та ігровим активностям платформи креатори  матимуть можливість значно розширити свою аудиторію та монетизувати її у найкращий спосіб. А фоловери — підтримувати своїх кумирів та заробляти на цьому. Такий собі суцільний win-win»

  Юрій Нікітін

  ____________________

  • Yuriy_Nikitin_SXSWfest_2023.BR7k.jpg
  • photo_5271808413376038486_y.BR76.jpg

  Загалом UGREATOR має дуже чітку й зрозумілу концепцію, що базується на трьох ключових меседжах:

  • Create to Earn (Твори й заробляй): будь-який творчий доробок може продаватися та перепродаватися на аукціонах в межах платформи.
  • Collect to Earn (Колекціонуй і заробляй): будь-хто з учасників, купуючи контент креаторів, може трансформувати його у NFT і виводити на сторонні маркетплейси.
  • Play to Earn (Грай і заробляй): ігрові механіки платформи дають можливість кожному з  учасників отримувати внутрішньоігрову валюту, яку, врешті, зможе використовувати в межах платформи або перетворювати на реальні гроші.

  Старт  вже незабаром, тож долучайтеся до презентації 12 квітня, щоб познайомитись із проєктом та пробудити свого внутрішнього “югрейтора”!

  Слідкуйте за новинами UGREATOR в соцмережах: Instagram, Facebook, Twitter.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share