28 ноября

  (Не)заборонена тема: Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту

  Український бренд спідньої білизни Fox Lingerie анонсує серію ініціатив, спрямованих на зняття табуйованості з теми сексу. Проєкт «(Не)заборонена тема» створений, щоб допомогти людям вільно говорити про свої бажання. Адже відкрита та чесна розмова важлива у будь-яких відносинах — партнерських, дружніх, між батьками та дітьми. 


  Першим кроком у секспросвіті стала розроблена Fox Lingerie карткова гра «Ух, зараз поговоримо», щоб почати без сорому та скутості обговорювати тему сексу, стосунків і не тільки. А ще це чудове проведення часу для великої компанії або романтичного побачення.

  ВИДЕО

  Першими протестували гру авторка та ведуча YouTube-каналу «Ходять чутки» Раміна Есхакзай із подругою Оленою Шершньовою, психологинею, зірковою консультанткою та телеексперткою; Таня Пренткович, інфлюенсерка, підприємиця, власниця секс-шопу Inside Urban Community та діджитал-агенції Prentkovych Agency із хлопцем Андрієм Гонковським, підприємцем та засновником центру онлайн-освіти «G-tag»; юристка, інвесторка у нерухомість та блогерка Таня Губенко зі своєю менеджеркою та подругою Анею.


  Задатки сором'язливості та навіть сорому, коли йдеться про відверті теми, можуть йти з підліткового віку через відсутність правильної моделі поведінки та сексуальної освіти. Вивченням сорому займалися ще Фрейд та Фромм. Вони та інші фахівці вважають, що відчуття сорому формується до п'яти років і пов'язане з тілом та його проявами. 


  Сексолог Анастасія Висоцька розповідає, що люди неохоче говорять про свої уподобання в сексі вже дорослими, адже бояться реакції партнера, не хочуть здатися «не такими», зіпсувати думку про себе чи відштовхнути.  


  В українських школах немає сексуальної освіти, на відміну від Нідерландів, Німеччини, Великобританії, США та багатьох інших країн. Хоча 84% батьків підтримують сексуальну освіту в Україні, насправді втілити це складно через відсутність необхідних знань у викладачів та багатьох упереджень. Звідси й починаються проблеми з комунікацією, але сексуальна освіта має й інші важливі місії. 


  За словами Анастасії Висоцької, вона зменшує ризикову сексуальну поведінку, захищає від небажаної вагітності, сексуального насильства та венеричних захворювань, допомагає розуміти відповідальність власних рішень, будувати особисті межі, спрощує спілкування з партнерами та батьків із дітьми. 


  «Коли усвідомлюєш необхідність розмови про секс із партнером та дітьми, але боїшся, важливо розуміти відмінності в цих розмовах. Але і в одному, і в іншому випадку варто сказати про свої почуття. Наприклад: «Мені трохи соромно, але хочу тобі дещо сказати...». Можна підійти з іншого боку — розповісти якусь ситуацію, запитати про ставлення партнера до неї, а потім поділитися своєю думкою. Коли ми розповідаємо про себе, свої почуття, то викликаємо партнера на відвертість. Це також хороший спосіб спілкування з дитиною, але важливо не засуджувати її, а ділитися своїми думками», — додає Анастасія Висоцька.


  Приєднатися до проєкту можна замовивши гру в Instagram Fox Lingerie або в магазинах бренду.

  Fox Lingerie

  https://www.instagram.com/fox_lingerie/


  Таня Пренткович та Андрій Гонковський

  https://www.instagram.com/tanyaprentkovych/

  https://www.instagram.com/gonkovskiy/


  Раміна Есхакзай та Олена Шершнева 

  https: //www.instagram.com/raminalalala/

  https://instagram.com/elena_shershnova


  Таня Губенко та Аня Шевченко

  https://www.instagram.com/tanya.gubenko/

  https://www.instagram.com/sheva. boss_/


  Анастасія Висоцька 

  https://www.instagram.com/anastasia_vysotska/


  Production — SYNC agency

  https://www.instagram.com/sync.age/

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  28 марта
  Алла Клименко створила безкоштовні курси психологічної допомоги для українців із лекціями провідних психологів світу Алла Клименко створила безкоштовні курси психологічної допомоги для українців із лекціями провідних психологів світу
  27 марта
  RDNT переосмислює глобальні зміни світу в новій колекції FW23/24 RDNT переосмислює глобальні зміни світу в новій колекції FW23/24
  27 марта
  Деревенский декор: советы по созданию уютного интерьера Деревенский декор: советы по созданию уютного интерьера
  23 марта
  Vyshyto House від Студіі MAKHNO Vyshyto House від Студіі MAKHNO
  20 марта
  I am Not OK: гурт KAZKA та інші українські музиканти «висловились» на сцені найбільшого в світі шоукейс-фесту SXSW I am Not OK: гурт KAZKA та інші українські музиканти «висловились» на сцені найбільшого в світі шоукейс-фесту SXSW
  Показать еще
  Share