7 декабря

  Не мовчи: Макс Барських в соціальному проекті про насилля

  Співак став головним героєм зимового номеру Marie Claire Україна, присвяченого темі домашнього насилля, та анонсував запуск медіа арт простору Recycling, в якому буде експериментувати на резонансні теми суспільства крізь призму своєї творчості. 

  «Сьогодні бути відвертим це привілея! Я обираю можливість ділитися своїми думками, формуючи з них власне мистецтво. Менше соціальних мереж і більше діалогів! - коментує співак на своїй сторінці в Instagram. - Уже в цьому році стартує мій новий медіа арт простір RECYCLING! У ньому я буду багато експериментувати і говорити на незручні теми завдяки музиці, поезії, картин - всього, з чого складається моє життя. Тобі не обов’язково це сподобається, але буде цікаво» - розповідає Барських.

  Перша арт-розмова Макса відбулася з головним редактором Marie Claire у рамках спецпроекту «Не мовчи», в якому співак поділився власною життєвою історією про рукоприкладство і чому воно мало місце у його сім'ї, ставлення до гріха та як творчість може вилікувати. 

  «Це відбувалося різних причин: погані оцінки у школі, безлад у моїй кімнаті. Особливого приводу не було потрібно. І на той момент мені це не здавалося чимось дивним, незвичним. За схожих обставин зростало багато моїх одноліток. Така нездорова пострадянська традиція, яка передавалася з покоління в покоління. Вже набагато пізніше я зрозумів, що це ненормально. Ненормально, коли батьки б’ються, принижують один одного, коли ремінь чи стусани стають вагомим аргументом у вихованні дитини. Ненормально, коли оточуючі бачать це, але заплющують очі та замовчують, бо це «не їхня справа». Ненормально, коли в сучасному світі апелюють словами «б’є чи ображає – значить, любить, бо просто любов буває різною.» Це ненормально. Це не про любов. Це про насилля фізичне чи психологічне», - відверто розповідає Барських. А на запитання чи вдалося відпустити дитячі образи, співак відповідає впевнено: «Так. Я люблю маму, і не тримаю зла на тата». 

  Філософське ставлення артист має і по відношенню до життєвих гріхів: 

  «Не люблю слово «гріх». Для мене це догма. Відлуння психологічного пресингу. Ти народився – і ти вже грішний. Народився, щоб страждати. Я з цим зовсім не згодний. Я б нічого не додавав та не переписував, бо не мені судити про слабкості інших. Для мене головна заповідь – не вбий. Ніхто не має права посягати на чуже життя. Інші заповіді та гріхи… Кожен має право вчиняти так, як йому підказують його совість, серце, інтуїція. Інша справа, що «каса  – біля виходу». І на ній все одно доведеться розраховуватися», - запевнив співак. 

  Источник:

  Новое на сайте
  Share