15 февраля

  Місяць кохання у київському ЦУМі

  All you need is…

  Україна, Київ – 14 лютого 2022 – Традиційно, напередодні романтичного свята команда київського ЦУМу готує особливий подарунок Києву та всім гостям універмагу. Цього року основою для декорацій до Дня всіх закоханих стала відома фраза з композиції The Beatles “All you need is love”.

  Яскраво-червоні літери заввишки до 2,5 метра, обрамлені неоновою стрічкою, займають близько 200 квадратних метрів на центральному фасаді універмагу. Серця та фасадне підсвічування доповнюють композицію, створюючи романтичний настрій у самому серці столиці.

  Перевтілення ЦУМу до Дня святого Валентина відбувається не вперше. У 2020 році центральний універмаг замінив на фасаді будівлі традиційну вивіску ЦУМ на грайливу ЦЬОМ. З першої хвилини появи вивіски, фотографії на тлі «ЦЬОМ» із освідченнями у коханні заповнили інформаційне поле у соцмережах та надихнули користувачів на створення свого унікального контенту. А в 2021 році центральний вхід універмагу прикрасили 5000 сердець.

  Протягом усього лютого на гостей універмагу чекають pop-up корнери з ідеями небанальних подарунків, тематичні колекції та фотозони, а також пропозиції від українських та міжнародних брендів. Спеціально підібраний плей-лист забезпечить особливий настрій під час шопінгу, побачення чи сімейної вечері в одному з ресторанів ЦУМу.

  Запрошуємо всіх закоханих та тих, хто має намір зізнатися у своїх почуттях на головну локацію міста. До зустрічі у ЦУМі!

  ЦУМ Київ – перший торговий об'єкт формату department store в Україні

  tsum.ua

  facebook.com/TsumKyiv/

  instagram.com/tsum.kyiv/

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share