4 октября

  Module Pro: розумні меблі для дому та бізнесу

  Часто ми недооцінюємо можливості меблів, сприймаючи їх як звичайний об’єкт інтер’єру. Звичайно, колись меблі не могли “похвалитись” своєю функціональністю, але сьогодні ми живемо в еру прогресивних технологій, тому всі прості речі стають геніальними. Навіть звичайні столи перетворились в розумний механізм. Чудовим прикладом цього є українська компанія Module Pro, офіс якої знаходиться у Львові. Компанія виготовляє меблі та декор з натурального дерева для офісів, кафе, ресторанів, а також для дому.

  Історія компанії почалась ще задовго до свого офіційного відкриття. Формування концепції, бізнес-моделі, колективу та однодумців тривало протягом п’яти років. Ініціаторами та ідеологами проєкту Module Pro стали львів’яни Андрій Турканик і Андрій Галів. Окрім того, що вони є співвласниками компанії, Андрій Турканик виконує обов’язки продукт-дизайнера, а Андрій Галів займається організаційними та фінансовими питаннями. Завдяки спільним поглядам та довершеності ідей, результат роботи тандему вражає.

  Команда Module Pro добре відчуває потреби та вподобання сучасного покоління, тому розуміє як можна зацікавити клієнта. Головна особливість виробів компанії - інтегрування сучасних технологій в функціональні меблі. Кожен виріб, що створений командою бренду, нагадує витвір мистецтва, де продумана кожна деталь до найменших дрібниць. Саме тому клієнт Module Pro - це урбанізована та амбіційна особа, яка знає ціну свого часу та наділена відчуттям смаку і стилю.

  Компанія тримає курс на комплексне устаткування офісних інтер’єрів, а також створення меблів для дому та сегменту HoReCa. Варто зазначити, що підстав турбуватись в компетентності компанії немає, адже команда Module Pro має багаторічний досвід в реалізації інтер’єрів офісів, житла та громадських закладів. І, що найголовніше, компанія має власні потужності з виготовлення своєї продукції на високоточному та сучасному обладнанні.

  В переліку виробів, які пропонує бренд можна знайти: столи для офісних працівників різного рангу, від керівних посад до менеджерів, шафи для зберігання документів та локери, столи для конференц-залів та переговорних кімнат, обідні столи, крісла, освітлювальні LED-системи та декоративні настінні панелі. Особливість столів Module Pro полягає в тому, що вони оснащені USB-портами, Bluetooth, розетками, безпровідними зарядними пристроями для гаджетів, сенсорними індикаторами освітлення над столом, органайзерами для канцелярії та шумопоглинаючими панелями. І, що приємну радує - всі комунікаційні кабелі надійно сховані всередині столу, тому можна назавжди забути про дратівливі шнури на робочій поверхні чи під столом. Для виготовлення виробів компанія використовує натуральний дубовий шпон, якісні ДСП плити та алюмінієву кромку.

  Також варто виділити останню розробку та гордість Module Prо - інтелектуальний стіл Intelligent Pro. Стіл оснащений п’ятьма розетками, USB-портами, сенсорним зарядним пристроєм, освітлювальною системою столу , а також сенсорами дотику керування освітленням, органайзерами для канцелярії і зручною підставкою для ніг зі спеціальним килимком, який легко чистити. А основа, на якій тримається робоча поверхня столу, повністю обшита екошкірою, що робить його дуже стильним.

  Цінова політика - це ще один вагомий аспект компанії, який приємно дивує клієнтів Module Pro. Адже вартість продукції розрахована на клієнтів з будь-яким грошовим капіталом. Всі моделі виробів та їхня вартість відображені на сайті компанії у доступному та відкритому доступі. А, щоб побачити меблі Module Prо та особисто протестувати їх, достатньо лише відвідати цьогорічну виставку інтер'єру Design Living Tendency, яка пройде з 16 по 19 жовтня в київському виставковому центрі "Лівобережний". 

  м. Львів, Україна 
  Телефон: +38 097 798 4150 / +38 097 990 7599 
  E-mail: [email protected] 
  Сайт: https://www.modulepro.design/

  Источник:

  Комментарии
  Всего комментариев 1
  Taras 1570764487
  Если добавить еще USB-с порты, то это был бы приятный бонус к такому замечательному столу!
  6
  Новое на сайте
  Share