15 марта

  «Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake.

  Настав час бачити нове!
  Чому це так важливо в реаліях війни? Всі ми зараз перебуваємо в стресових умовах і це напряму впливає на наше ментальне здоров’я. Із особистого досвіду скажу, що потрібно вміти перемикати свідомість та увагу, навіть якщо вам здається, що ви цього не потребуєте.
  Відвідати театр, почитати книгу чи сходити у спортзал - як перезавантажити мозок з користю обирати Вам. Але зараз, особливо актуально, звертати увагу на благодійні проекти та заходи, які організовуються з декількома цілями одночасно:дозволити людям долучитись до підтримки різних сфер, які цього потребують в обмін на цікаво проведений час, розширення кругозору та спілкування.

  “Модуль Тимчасовості” (далі іменується як МОТ) від команди Don`t Take Fake, відкриття якого відбулось 17 лютого 2023 року та буде діяти до 14 травня 2023 року.

  Контейнери - не випадкове та не рандомне рішення, простір який утворюється всередині них

  Одним із таких проектів являється творчий простір в самому серці Києва на Контрактовій площі. Це унікальний “Модуль Тимчасовості” (далі іменується як МОТ) від команди Don`t Take Fake, відкриття якого відбулось 17 лютого 2023 року та буде діяти до 14 травня 2023 року.
  417 квадратних метрів даної виставки починає захоплювати ще до того моменту, як ви потрапите всередину, оскільки споглядання даної споруди в міському середовищі вже являє собою початок експозиції.
  МОТ - це дворівнева конструкція, яка складається з 27 морських контейнерів-модулів, що “склеєні” між собою і представляють складний архітектурний простір, що може вмістити в собі одночасно близько 100 осіб.

  Проект модульного культурного простору був розроблений за проханням Don`t Take Fake архітектурним бюро balbek bureau.
  Команда Слави долучилась до створення МОТ ще на етапі зародження цього проекту та створила архітектурний концепт і дизайн інтер’єру виставки.
  Контейнери - не випадкове та не рандомне рішення, простір який утворюється всередині них “…зберігає певне відчуття тиску та дискомфорту…” саме це відчувають люди, коли переховуються в укриттях під час повітряної тривоги. Попри це, сам інтер’єр виглядає та відчувається дуже чистим, надсучасним і мінімалістичним. Завдяки тому, що торцева частина модулю повністю засклена, відкриваються естетичні панорамні види Контрактової площі, але сприйняття того, що ти ніби знаходишся в тунелі - залишається.

  Що цікавого несе у собі культурний простір МОТ? Це ніщо інше як сучасне мистецтво та колаборації з 28 митцями із 10 країн, зокрема з Італії, Франції, США, Індії і навіть Кореї. Більше 10-ти художників з України стали невід’ємною частиною творчого івенту.
  Основною ідеєю Don`t Take Fake було показати, що навіть в умовах війни масштабні культурні проекти - можливі, висвітлити наскільки важливою є згуртованість всередині нас і наскільки потужною є підтримка зовні. Цей вагомий крок у співпраці та партнерством з усього світу допоможе нам відновити культурні інституції, що постраждали внаслідок російської агресії.
  Відвідавши виставку, розумієш, наскільки високий український генетичний код, який непереборно та неустанно генерує надцікаві проекти в реаліях війни, щоб залучити якомога більше людей не тільки до творчості, але і через її призму більш глибше зрозуміти, чому так важливо бути “тут і зараз”, допомагати один одному і проживати сьогоднішній день наближаючи нашу перемогу.

  Для того, щоб більш детально ознайомитись із інформацією про виставку прикріплюю посилання на головний сайт організаторів Don`t Take Fake та інстаграм сторінку МОТ.
  https://donttakefake.com/don-t-take-fake-predstavlyaye-mot/
  https://instagram.com/mot.object?igshid=YmMyMTA2M2Y=


  Сподіваюсь, наша стаття надихне вас долучитись до благодійного проекту та дати собі поглинути дозу якісного творчого контенту ну і прогулятись Києвом,обов’язково!

  Автор: Оксана Лисюк

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share