15 октября

  Лекція Христини Ставської на Design Living Tendency

  З 16 по 19 жовтня в київському міжнародному виставковому центрі “Лівобережний” відбудеться щорічна виставка інтер’єрних трендів та тенденцій Design Living Tendency. В рамках виставки відбудеться безліч лекцій від провідних спеціалістів України, серед яких - лекція від архітектора та дизайнера інтер'єру Христини Ставської. В ході свого виступу, Христина розкаже про сучасну світову тенденцію "Смарт-проектування", на основі цьогорочіного реалізованого проекту "Smidyuk Academy". Що таке смарт-проектування, які його особливості, та чому воно таке популярне, ви дізнаєтесь 17 жовтня о 12:30, в Театрі сучасного дизайну, який буде знаходитись в лекторії павільйону №1, що в МВЦ "Лівобережний".

   

   

   

  Design Living Tendency - це найбільша в Україні виставка новітніх технологій та тенденцій в інтер’єрі, що включає в собі презентації таких сегментів як меблі для дому та сектору HoReCa, світло, декор, домашній текстиль і віконні рішення. Крім цього виставка розширила кількість тематичних проектів, що робить її глобальною платформою для пошуку ділових контактів з гравцями інтер’єрного ринку. Один з таких проектів В2В-захід, що сприяє розвитку бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

  В Design Living Tendency візьмуть участь понад 40 меблевих виробників, які представлять різні бренди, колекції та свої останні новинки. В цілому на виставці приймуть участь понад 400 українських та європейських брендів з 9 країн. В цьому році організатори очікують понад 20 000 відвідувачів, які зможуть відвідати більш ніж 80 унікальних івентів та бізнес-платформу для лідерів площею 18 000 квадратних метрів.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share