19 июня

  Класик пікнік. Сінема зібрав понад тисячу киян в парку Шевченка

  Минулої п’ятниці у парку імені Тараса Шевченка відбувся концерт класичної музики «Класик пікнік. Сінема», де звучали відомі шедеври світової класики, що стали саундтреками до кінофільмів. Автором проекту виступила Марія Дідковська, а організатором – благодійний фонд «Відкрита музика міста».

  «Ми надзвичайно раді були бачити таку кількість гостей на першому в цьому році «Класик пікніку». Ми довго і наполегливо працювали над програмою, ретельно відбираючи мелодії і створюючи новий вид дозвілля для наших гостей, адже класика – це мова, якою душа говорить з душею, вона не потребує перекладу і спільна для всіх людей, не залежно від національності, віросповідання чи будь-яких інших уподобань», – розказала автор проекту Марія Дідковська.

  Творча майстерня Мирослави Которович та камерний ансамбль «Артехатта» подарували гостям свята майже 2 години надзвичайно красивої музики, виконавши мелодії із фільмів Фредеріко Феліні, Стівена Спілберга, Квентіна Тарантіно та Сергія Параджанова. А ведуча вечірньої програми Марьяна Головко наживо виконала деякі з музичних творів, зірвавши овації аудиторії на пісні  «Впали роси на покоси» із легендарного фільму «Роман та Франческа». На завершення вечора креативна агенція Leo Burnett Ukraine  представила гостям  показ потенційних переможців фестивалю Cannes Lions (Канські леви) на великому екрані з назвою «Каннсерваторія».

  Нгадаємо, що проект «Класик пікнік» стартував минулого року. У парку ім. Тараса Шевченка та на майданчику перед Національним музеєм історії України відбулося п’ять безкоштовних open-air концертів класичної музики, які відвідали понад 10 тисяч киян і гостей столиці. Загалом протягом минулого сезону 160 музикантів подарували гостям 10 годин класичної музики, гри симфонічного оркестру та оперних арій і більше 100 найкращих композицій світової класики, неймовірний настрій та енергетику.

  Источник:

  Новое на сайте
  Share