10 января

  «Київ – незламне серце Європи»

  Виставка з такою назвою почала працювати на залізничному вокзалі столиці. Роботи українських фотохудожників показують життя мешканців Києва та приміських містечок в умовах російської агресії.

  ____________________

  «Ця виставка вже була представлена в Празі, Любляні, Гіссені, Мехіко та Берліні. На фотографіях поруч із горем та руйнуванням зображено і людську чуйність та хоробрість. Це потужний інструмент, аби привернути додаткову увагу іноземців до війни в Україні. Що вона не десь далеко, а прямо в центрі Європи. А виставка тут, щоб нагадати, як столиця та навколишні міста давали відсіч ворогу, обороняючи Київ. Нагадати про ту ціну та зусилля, яку заплатили наші захисники та мирне населення. Попри відносно спокійне життя в Києві, війна все ще продовжується. Ці 30 світлин показують і будуть надалі показувати світові мужність людей, які вистояли та продовжують жити»

   Заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда

  ____________________

  Тридцять світлин українських фотографів розташовані на платформі біля конкорса, що з’єднує Центральний та Південний вокзали Києва. Виставка триватиме протягом місяця. Після вона поїде до інших міст Європи, а також мандруватиме Україною.

  Події на фото назавжди залишаться у пам'яті українців що пережили це, та у серцях людей, що побачити й побачать роботи. На фото — прості люди, які мужньо долають всі випробування та вірять у перемогу над темрявою і смертю, що несе із собою росія.

  В експозиції використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share