22 июня

  KAZKA та Tricky Nicki задають тренди в TikTok і презентують спільний трек «не та Любов»

  Саша Заріцька продовжує творчі експерименти із зірковими тіктокерами та ділиться лайфхаками, як органічно зростати на найпопулярнішій платформі у світі

  Понад мільярд прослуховувань на двох — і це не єдине, що об’єднує репера й тіктокера Tricky Nicki та гурт KAZKA. Артисти зміксували свої таланти й створили спільний трек «не та Любов», який неодмінно стане хітом цього літа й підкорить тренди TikTok.

  Слухати трек «не та Любов» на всіх платформах: https://bfan.link/ne-ta-lyubov

  Фронтвумен KAZKA Саша Заріцька та Tricky Nicki познайомились на фестивалі 2 роки тому й відтоді планували колаборацію. Після довгих обговорень вони вирішили записати відверту пісню про нерозділені почуття та власні пережиті емоції.

  ____________________

  «Ми знаємо, наскільки відносини можуть бути болючими, тому віримо, що «не та Любов» знайде відгук у серцях багатьох людей, які пережили подібний досвід. Рядки пісні стануть нагадуванням про те, як важливо бути чесним із собою та іншими»

  Tricky Nicki

  ____________________

  Тим часом саме завдяки TikTok Саша Заріцька познайомилась із творчістю Tricky Nicki та багатьох інших крутих молодих виконавців. Артистка в щирому захваті від цієї платформи, бо вона  відкриває перед музикантами чимало можливостей і, головне, дозволяє їм органічно зростати й збирати величезну аудиторію. Наразі KAZKA активно займається розвитком свого тіктока, використовуючи найефективніші інструменти.

  ____________________

  «Обожнюю ТікТок, бо в ньому завжди відбувається двіж. Там я знаходжу натхнення, слухаю купу нової музики, знайомлюсь із цікавими творчими людьми тощо. І зараз це єдина платформа, де можна збирати мільйони переглядів без рекламних бюджетів. Ну а щоб краще розумітися на трендах і створювати дійсно вірусний контент, я користуюсь унікальною тулою для органічного зростання в соцмережах GROMUS.AI, що базується на штучному інтелекті. Дійсно класний сервіс, який точно пришвидшить просування нашого треку та виведе його в тренди»

  Саша Заріцька

  ____________________

  Слухайте трек та вчіть слова — цього літа він лунатиме геть скрізь!

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share