4 октября

  Жовто-блакитна підтримка України у шедеврах світової архітектури

  Прапор України 

  Український прапор, як і країна в цілому, за останній час набрали такої популярності, що її важко з чимось порівняти. На жаль, війна — це дуже печальна слава. Но мужність українського народу, незламність, та вміння об'єднатися у боротьбі за незалежність, додають до смутку відчуття неймовірної сили. Ось чому всі країни світу аплодують нам стоячи та намагаються підтримати різноманітними способами.

  Україна

  Солідарність з Україною всі проявляють по різному, лідери дружніх держав допомагають грошима та зброєю, звичайні люди виходять на площі та вулиці у знак підтримки незалежної. Знамениті бренди одягу роблять колекції вишиванок, та моделі дефілюють по подіумах в українських кольорах. Також у відтінки неба та пшениці намагаються «‎одягнути» мирові шедеври архітектури, підсвітивши відомі будівлі блакитним-золотистим сяйвом. 

  Бранденбурзькі ворота, Берлін

  Зустрічайте, сьогодні Royal Design зібрав разом історичні та сучасні будівлі, які підтримали Україну незвичайним образом, на деякий час перетворили їх у прапор однієї із самих мужніх держав світу — України.

  Бранденбурзькі ворота, Берлін

  Бранденбурзькі ворота, Берлін

  Архітектурна пам'ятка, візитна картка Берлина, найкрасивіша споруда міста  — це далеко не все, що кажуть про дивовижні величезні ворота у столиці Німеччини. Розташовані у центрі, вони мають звання самої високої споруди на Паризькій площі та привертають увагу всіх жителів та гостей Берліну. А коли Бранденбурзькі ворота засяяли насиченим синім та пшенично-золотім, то не помітити таке явище було просто неможливо. 

  Ейфелева вежа, Париж

  Ейфелева вежа, Париж

  Ажурна, тендітна вежа, начебто французька модниця, що одягнена у мереживо, закохує у себе туристів з усього світу. Металева трьохсотметрова конструкція викликає багато суперечок ще до своєї появи у Парижі, та все одне змогла стати самою бажаною для відвідування пам'яткою. Ця красуня теж підтримала нашу країну, одягла синьо-жовту сукню та стала схожа на україночку. Погодьтеся, ці кольори Ейфелевій вежі дуже личать. 

  Рибальський бастіон, Будапешт

  Рибальський бастіон, Будапешт

  Будапешт — одне з красивіших міст Угорщини та всій Європі. Славиться дивовижною архітектурою, стародавніми будівлями, мостами, замками та ратушами. Про унікальність Рибальського бастіону навряд чи потрібно розповідати, його конічні шатрові вежі, фігурні арки, балюстради часто зустрічаються на фотографіях при згадуванні Будапешту. 

  Рішення прикрасити історичну пам'ятку у жовто-блакитне світло було незвичайним, але дуже приємним для всіх українців. Особливо для тих, хто зараз отримав тимчасовий захист в Угорщині. 

  Колізей, Рим

  Колізей, Рим

  Найвідоміша пам'ятка давньоримської архітектури Колізей прикрашена кольорами українського прапора. Хто б міг собі таке уявити, але це сами так. На жаль, но саме війна зробила нашу країну всесвітньо відомою. 

  Італія разом з українцями, а жовто-блакитний Колізей — цьому дійсне підтвердження.

  Палаццо Марино, Мілан

  Палаццо Марино, Мілан

  Італійці не залишилися байдужими до проблеми війни в Україні, Мілан приєднався до світлового флешмобу. У блакитно-золотисті кольори «‎перефарбували» Палаццо Марино. Споруда XVI сторіччя знаходиться у центрі міста, на пішохідній площі Паяца делла Скала. 

  Оглядове колесо, Лондон

  Оглядове колесо, Лондон

  Величезна колосоподібна споруда з назвою «Лондонське око‎» на просто вражає видами, що відкриваються зверху. Конструкція є однією з самих високих оглядових коліс у світі. З висоти 135 метрів можна побачити практично весь Лондон. Також «Око» видно з багатьох лондонських вулиць та будівель.

  Неймовірно приємно бачити шматочок України у вигляді величезного кола в туманному та трохи загадковому англійському місті. 

  Оглядове колесо, Людвігсбург

  Оглядове колесо, Людвігсбург

  Про маленьке німецьке місто Людвігсбург чули далеко не всі українці. Но жителі та влада цього файного містечка серцем і душею з нашою країною. Вони приєдналися до світлового флешмобу на підтримку України та підсвітили улюблений людвігсбурцями оглядовий атракціон у небесно-пшеничні кольори. 

  Уряд Уельсу в Cathays Park, Кардіфф

  Уряд Уельсу в Cathays Park, Кардіфф

  Не тільки історичним будівлям личать кольори українського прапора, головний офіс уряду Уельсу також прикрасили у голубий то сонячно жовтий. Звісно, це тільки візуальна підтримка, але як приємно бачити по всьому миру небайдужість до проблем в Україні навіть таким незвичайним способом. 

  МЗС Данії, Копенгаген

  МЗС Данії, Копенгаген

  Ще одна офіційна установа перетворилась на жовто-блакитне сяйво. Це міністерство закордонних справ Данії, яке розташоване у Копенгагені. Незвичайні для будівлі кольори привертають увагу, та відбиваються у холодних водах копенгагенських каналів. 

  Будинок Євросоюзу, Брюссель

  Будинок Євросоюзу, Брюссель

  Кожна країна Європи в силу своїх можливостей підтримує Україну, як і Євросоюз взагалі. У столиці Бельгії Брюсселі засяяла лазурно-блакитним та жовто-золотистим кольорами будівля штаб-квартири Євросоюзу. Тим самим на весь світ заявляє про свою позицію. 

  Залізничний вокзал Фліндерс, Мельбурн

  Залізничний вокзал Фліндерс, Мельбурн

  Не тільки країни Європи проти вторгнення Росії в Україну. Увесь світ намагається протестувати проти терору, вбивств мирних жителів, руйнування великих та маленьких міст нашої країни. Австралія приєдналася до світлової підтримки, лазурово-золотистими вогнями запалає залізничний вокзал у Мельбурні.

  Опера, Сідней

  Опера, Сідней

  Ще одна неймовірна по красі споруда Австралії прикрасилася у блакитно-золотисті кольори. Сіднейський оперний театр — одна із самих легковпізнаваних будівель світу,  візитна картка Сіднея. Унікальне архітектурне рішення зробило театр головною пам'яткою Австралії та дуже відвідуваним місцем країни. 

  Як же приємно бачити Сіднейську оперу у кольорах прапора рідної України. 

  Хай затуманене бачення то промиті мізки росіян думають, що хочуть. Але ми бачимо, весь світ разом з Україною. Рано чи пізно наша боротьба та всесвітня підтримка принесе таку довгоочікувану перемогу. 

  Все буде, Україна!

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share