20 октября

  Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine

  Попри те, що в країні триває війна, більшість підприємств зупинили свою діяльність та поставили на холд роботу, редакція Marie Claire Ukraine представила свіжий осінній номер і головна тема — життя переможе.

  Він став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тому теми, що розкриваються в номері, демонструють як змінилися права жінок під час війни. Редакція поспілкувалась з жінками, що стали вимушеними переселенками та повинні були кардинально змінити рід діяльності, аби прогодувати свою сім’ю в чужій країні. Також редакція дослідила феномен української вишиванки та те, як з традиційного оберега вона стала геополітичним маніфестом. 

  В новому випуску журналу редакція поспілкувалась з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів і синьо-жовтий став комбінацію, яка часто зустрічалась в його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси з блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси можуть стать символічним протестом проти заборони абортів у США.

  В осінньому номері Marie Claire Ukraine редакція поговорила з українськими дизайнерами FROLOV, KATIMO, LITKOVSKA, the COAT, GUNIA project аби зрозуміти як змінився їх вектор діяльності після повномасштабного вторгнення.

  В розділі Beauty у фокусі уваги – історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок. А також останні новинки та тенденції індустрії краси.

  Источник:

  Еще из раздела
  Еще из раздела
  Новое на сайте
  Share