24 августа

  «Хода Гідності» Бадоєва та Коляденко перевершила очікування українців

  На честь святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України в Києві пройшла «Хода Гідності». Режисерами урочистої частини святкування 28-ї річниці Дня Незалежності виступили Алан Бадоєв і Олена Коляденко.

  «Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності. Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли. Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир, повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України!», - коментує режисер «Ходи Гідності» Алан Бадоєв. 

  «Хода Гідності» складалася з трьох частин, слоган яких звучав: «Ми - Різні, але Ми - Єдині».  Хода почалася з проголошеної хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні, як символу пам'яті про минуле, без якого неможливе майбутнє: рівно 100 кроків пам'яті кожного українця, рівно 100 ударів сердець загиблих, які вся країна пройшла в прямому ефірі разом з Президентом, оточеного дітьми.

  Потім Володимир Зеленський попрямував до дзвона під пішохідним мостом, де дитина, чий батько загинув рівно рік тому, захищаючи країну, запустила передзвін дзвонів в різних містах України. У цій же частині, саунд-продюсером якої виступив Євген Філатов (The Maneken), покладання квітів загиблим супроводжувалося вокалізом та грою на сопілці від ONUKA.

  Другу частину Ходи визначили виносом прапора України. З підняттям національного символу військовий хор почав акапельне виконання Гімну України, яке поступово переросло в масштабне музично-хореографічне дійство. Вперше в історії Гімн України звучав більш ніж 7 хвилин у виконанні понад 600 голосів.

  У цій частині програми взяли участь хор ім. Г.Г. Верьовки, оркестр і хор ЗСУ, оркестр Національної поліції України, оперні співаки Андрій Романенко і Євген Орлов, оперні співачки Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева. Варіацію гімну на піаніно виконав легендарний композитор Мирослав Скорик. Також в дійстві брали участь вчителі та студенти Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. Народна артистка України Тіна Кароль заспівала куплет гімну на даху консерваторії, а представник нового покоління - молода співачка Аліна Паш зачитала реп у супроводі барабанщиків Почесної варти президентського полку. За задумом режисера кожен елемент цього масштабного дійства показав, що нехай ми всі різні, ми - єдині.

  «Я опинився серед прекрасних і красивих людей, які створюють своєю працею і талантом майбутнє нашої країни. Люди - наша головна сила, гордість і надія! А єдність - це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни!», - підсумував Бадоєв.

  У третій заключній частині Ходи Президент України вручив державні нагороди. Зеленський у своїй промові зазначив, що буде прагнути бути настільки ж корисним для своєї країни, як нагороджені ним герої. У фіналі події колона рушила до Європейської площі. Президент символічно її замкнув.

  Реакція українців в соціальних мережах

  Источник:

  Комментарии
  Всего комментариев 1
  Taras 1566943806
  Красивая заметка). Было интересно почитать и посмотреть, как все было находясь вдали от Киева!
  0
  Новое на сайте
  Share