-
Український «дім далеко від дому» в Антарктиді
-
«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake.
-
Благодійна фотовиставка «Закохані в Київ» в Fairmont Grand Hotel Kyiv
-
Анатолій Криволап: класичний живопис, гра з кольором та світові рекорди продажів
-
«24.02» — благодійна книга Андрія Мероника
24 августа
«Хода Гідності» Бадоєва та Коляденко перевершила очікування українців
На честь святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України в Києві пройшла «Хода Гідності». Режисерами урочистої частини святкування 28-ї річниці Дня Незалежності виступили Алан Бадоєв і Олена Коляденко.
- Алан Бадоєв
«Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності. Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли. Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир, повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України!», - коментує режисер «Ходи Гідності» Алан Бадоєв.
«Хода Гідності» складалася з трьох частин, слоган яких звучав: «Ми - Різні, але Ми - Єдині». Хода почалася з проголошеної хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні, як символу пам'яті про минуле, без якого неможливе майбутнє: рівно 100 кроків пам'яті кожного українця, рівно 100 ударів сердець загиблих, які вся країна пройшла в прямому ефірі разом з Президентом, оточеного дітьми.
Потім Володимир Зеленський попрямував до дзвона під пішохідним мостом, де дитина, чий батько загинув рівно рік тому, захищаючи країну, запустила передзвін дзвонів в різних містах України. У цій же частині, саунд-продюсером якої виступив Євген Філатов (The Maneken), покладання квітів загиблим супроводжувалося вокалізом та грою на сопілці від ONUKA.
- Колишні президенти України і міжнародні гості
- Колишні президенти України і міжнародні гості
Другу частину Ходи визначили виносом прапора України. З підняттям національного символу військовий хор почав акапельне виконання Гімну України, яке поступово переросло в масштабне музично-хореографічне дійство. Вперше в історії Гімн України звучав більш ніж 7 хвилин у виконанні понад 600 голосів.
У цій частині програми взяли участь хор ім. Г.Г. Верьовки, оркестр і хор ЗСУ, оркестр Національної поліції України, оперні співаки Андрій Романенко і Євген Орлов, оперні співачки Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева. Варіацію гімну на піаніно виконав легендарний композитор Мирослав Скорик. Також в дійстві брали участь вчителі та студенти Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. Народна артистка України Тіна Кароль заспівала куплет гімну на даху консерваторії, а представник нового покоління - молода співачка Аліна Паш зачитала реп у супроводі барабанщиків Почесної варти президентського полку. За задумом режисера кожен елемент цього масштабного дійства показав, що нехай ми всі різні, ми - єдині.
«Я опинився серед прекрасних і красивих людей, які створюють своєю працею і талантом майбутнє нашої країни. Люди - наша головна сила, гордість і надія! А єдність - це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни!», - підсумував Бадоєв.
У третій заключній частині Ходи Президент України вручив державні нагороди. Зеленський у своїй промові зазначив, що буде прагнути бути настільки ж корисним для своєї країни, як нагороджені ним герої. У фіналі події колона рушила до Європейської площі. Президент символічно її замкнув.